gift
YouTube instagram
Google Street View
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba
Zobacz galerię (2)

Klimatyczna chata grillowa

Imprezy firmowe, komunie, chrzciny, imprezy mikołajkowe, kolacje wigilijne.

Masz dość monotonnej restauracji i tego samego menu? Chciałbyś czegoś nowego? Jeżeli tak, to zapraszamy do nowo otwartej, klimatycznej, drewnianej chaty grillowej przy INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie.

Jak wielu Polaków, tak i my sami uwielbiamy wspólne grillowanie, które zawsze jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół i znajomych. Zapach grillowanych potraw, płomień ogniska, dym palonego drzewa sprawiają niesamowitą atmosferę, przy której nawet niska temperatura na zewnątrz nie sprawia problemu, a dodatek śnieżnego krajobrazu Karkonoszy powoduje, że tak wiele osób decyduje się na przyjazd w góry.

Eventy plenerowe

Organizowałeś już kiedyś grilla lub byłeś na kolacji grillowej i było nudno? U nas to niemożliwe!

Nasza chata grillowa daje możliwość goszczenia grupy do 130 osób w formie bankietowej oraz do 80 w formie bankietowo - tanecznej. Natomiast nasze tereny zielone, to idealne miejsce do organizacji plenerowego eventu firmowego nawet dla 200 uczestników.

Na samym środku znajdują się ławy do siedzenia, wędzarnia oraz palenisko, na którym Goście samodzielnie mogą przyrządzić swój ulubiony przysmak przy ognisku bądź grillu.

Zobacz galerię (6)

Warsztaty kulinarne

Jeżeli szukasz czegoś więcej to mamy kolejną propozycję!

Warsztaty kulinarne z zakresu przygotowania regionalnych potraw z wykorzystaniem receptur i starannie wyselekcjonowanych produktów pochodzących z ekologicznych hodowli i upraw, zgodnie z ideą powrotu do natury.

Pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy sam przygotujesz potrawy na grilla. Zdradzimy jak marynować potrawy, jakich użyć ziół, jak rozpoznać prawdziwy miód z izerskiej pasieki, jak długo przygotowywać steki, a także na jakim drzewie najlepiej wędzić potrawy.

Wszystko to zorganizujemy dla Ciebie i Twoich Gości - wtedy Wasze grillowanie nabierze zupełnie innego znaczenia, a smak przygotowanych osobiście potraw zaskoczy wszystkich Gości. Próbowałeś już nie raz kiszone ogórki, kapustę, patisony, ale czy jadłeś kiszone pomidory?

Biesiada to nie wszystko!

Realizujemy także indywidualne zamówienia na menu grillowe od pieczenia prosiaka, izerskiego pstrąga, żurek karkonoski, po inne pyszne potrawy wraz z muzyką na żywo bądź Dj-em.

Nie samym jadłem człowiek żyje, dlatego u nasz oprócz standardowych napitków spróbujesz czegoś więcej!

Nalewki Izerskie, Karkonoski Likier, czeskie regionalne piwa wraz z festiwalem czeskiego piwa. Na specjalne zamówienie możemy sprowadzić nasz browar Miedziowe 44 z Interferie Medical SPA w Świnoujściu bądź z pobliskiej Miedzianki "piwo Miedziane".

Menu

Zapraszamy do naszej Chaty Grillowej Na Miedzianym Szlaku mieszącej się poniżej naszego hotelu Interferie Sport Hotel Bornit - proszę kliknąć w link by zapoznać się z dokładnym menu i ofertą.

MENU CHATY GRILLOWEJ - KLIKNIJ BY ZOBACZYĆ !

Dlaczego nasza Chata Grillowa?

Dlaczego Chata Grillowa w INTERFERIE Sport Hotel Bornit?

  • oferta całoroczna wewnątrz i na zewnątrz
  • specjały regionalne przyrządzane na miejscu. I z pasją!
  • karkonoski klimat zaaranżowany przez naszych przyjaznych pracowników
  • wyjątkowa górska atmosfera w jednym z najwyżej położonych hoteli w Karkonoszach
  • niezapomniana zabawa w Krainie Ducha Gór

Jesteś zainteresowany organizacją szkolenia w INTERFERIE Sport Hotel Bornit? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24h! Skontaktuj się telefonicznie lub napisz do naszego koordynatora ds. grup biznesowych.

Dagmara Porczyńska - specjalista ds. obsługi grup | dagmara.porczynska@interferie.pl | tel. +48 887 841 145

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba bornit@interferie.pl
Mickiewicza 21, 58-580 Szklarska Poręba
75 647 25 03-04
Bezpieczny hotel