YouTube instagram

Postępowanie - dzierżawa lokalu w Dąbkach

INTERFERIE Spółka Akcyjna z siedzibą w Legnicy
ulica Chojnowska 41, 59-220 Legnica tel. (76) 749 54 00, faks (76) 749 54 01
e-mail: interferie@interferie.pl

ogłasza postępowanie na:

dzierżawę lokalu gastronomicznego / kawiarni / restauracji o powierzchni 264 m2,
zlokalizowanego w Dąbkach przy ulicy Wydmowej 17.

Szczegółowe informacje i dokumenty dotyczące procesu dzierżawy i składania ofert dostępne są u Dyrektora obiektu
Pana Zbigniewa Rokickiego tel. 602 114 076, adres e-mail: zbigniew.rokicki@interferie.pl

Obiekt do tej pory posiadał całoroczne obłożenie na wysokim poziomie.

Zapraszamy do udziału w konkursie ofert na „Obsługę serwisową, usunięcie usterek i modernizację (w czasie wizyt serwisowych) systemu sygnalizacji pożaru w budynku w Hotelu Interferie Medical SPA w Świnoujściu przy ul. Uzdrowiskowej 15”.

Zapraszamy do udziału w konkursie ofert na „Obsługę serwisową, usunięcie usterek i modernizację (w czasie wizyt serwisowych) systemu sygnalizacji pożaru w budynku w Hotelu Interferie Medical SPA w Świnoujściu przy ul. Uzdrowiskowej 15”.

 

Termin złożenia ofert: 14.02.2020 r.

Otwarcie ofert – bez udziału Oferentów w dniu 17.02.2020 r.

W załączeniu link do dokumentacji projektowej.
 

Projekt umowy serwisowej - IMSPA

Specyfikacja do konkursu ofert - serwis systemu sygnalizacji pożaru - IMSPA

Dokumentacja projektowa

 

 

Rada Nadzorcza Spółki Interferie Medical SPA Sp. z o.o. ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko: Wiceprezesa Zarządu Interferie Medical SPA Spółka z o.o. z siedzibą w Legnicy

Rada Nadzorcza Spółki Interferie Medical SPA Sp. z o.o. ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko:
Wiceprezesa Zarządu Interferie Medical SPA Spółka z o.o. z siedzibą w Legnicy
 

Ogłoszenie do pobrania tutaj.

INTERFERIE Spółka Akcyjna z siedzibą w Legnicy ogłasza nieograniczony przetarg pisemny ofertowy na: sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej wraz z prawem własności posadowionego na niej i stanowiącego odrębną nieruchomość budynku oraz prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonych w Głogowie przy ulicy Wojska Polskiego 9.

czytaj więcej ›

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie 21.08.2019

470 uczestników biegu INTERFERIE Run 2019

czytaj więcej ›

INTERFERIE w Polanicy i na Pikniku nad Odrą

czytaj więcej ›

INTERFERIE S.A. ogłasza przetarg nieograniczony na Przeglądy i badania Sprawozdań Finansowych Jednostkowych oraz Sprawozdań Finansowych z Uwzględnieniem Wyceny Udziałów w Jednostce Stowarzyszonej Metodą Praw Własności INTERFERIE S.A. za lata 2019-2021

Interferie Medical SPA Sp. z o.o. ogłasza przetarg nieograniczony na Badania Sprawozdań Finansowych Spółki Interferie Medical SPA Sp. z o.o. za lata 2019-2021.

Specyfikacja do Przetargu Nieograniczonego na realizację zadania
Badania Sprawozdań Finansowych Spółki Interferie Medical SPA Sp. z o.o.
za lata 2019-2021.
1) Zamawiający:
Interferie Medical SPA Sp. z o.o.
ul. Chojnowska 41,
59-220 Legnica
tel. 76 749 54 00, fax 76 749 54 01

 

Pełna specyfikacja przetargowa do pobrania w formie PDF dostępna jest tutaj.

ITB Berlin 2019

czytaj więcej ›

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy Poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: Fizjoterapeuta

czytaj więcej ›

INTERFERIE S. A. ogłasza konkurs ofert na wykonanie dokumentacji projektowej zabudowy tarasu bocznego – powiększenie restauracji (stołówki) w INTERFERIE w Ustroniu Morskim OSW Cechsztyn ul. Chrobrego 58, 78-111 Ustronie Morskie i pełnienia nadzoru autorskiego

czytaj więcej ›

INTERFERIE Spółka Akcyjna z siedzibą w Legnicy ulica Chojnowska 41, 59-220 Legnica tel. (76) 749 54 00, faks (76) 749 54 01 e-mail: interferie@interferie.pl ogłasza nieograniczony przetarg pisemny ofertowy na: sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej wraz z prawem własności posadowionego na niej i stanowiącego odrębną nieruchomość budynku oraz prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonych w Głogowie przy ulicy Wojska Polskiego 9.

czytaj więcej ›

Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń i decyzji administracyjnych boksu śmietnikowego na działce 327 w INTERFERIE w Ustroniu Morskim OSW Cechsztyn, ul. Chrobrego 58, 78-111 Ustronie Morskie.

Wykonanie robót budowlanych polegających na rewitalizacji zaplecza kuchni II etap – pomieszczenie magazynowe parter, pomieszczenie socjalne parter, magazyn warzyw - piwnica, korytarz - piwnica, obierak – przejście, obierak – piwnica, przejście szatnia, prysznic, toaleta, szatnia w INTERFERIE w Ustroniu Morskim ul. Chrobrego 58, 78-111 Ustronie Morskie.

Specyfikacja do pobrania tutaj

INTERFERIE z ofertą na World Travel Show

czytaj więcej ›

Aktywnie z INTERFERIE w Sobótce i Lubinie

czytaj więcej ›

INTERFERIE na finale Runner’s World Superbieg

czytaj więcej ›

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie 15.10.2018

czytaj więcej ›

INTERFERIE w Wiśle i Bolesławcu

czytaj więcej ›

INTERFERIE S. A. ul. Chojnowska 41 59-220 Legnica ogłasza konkurs ofert na: „Wykonanie robót polegających na modernizacji elewacji budynku INTERFERIE w Ustroniu Morskim OSW Cechsztyn II ul. Chrobrego 57, 78-111 Ustronie Morskie”.

czytaj więcej ›

Biegowe weekendy z INTERFERIE w górach i nad morzem

czytaj więcej ›

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie 05.06.2018

czytaj więcej ›

INTERFERIE S. A. ul. Chojnowska 41 59-220 Legnica ogłasza konkurs ofert na: Wykonanie robót budowlanych polegających na „Przebudowie monitoringu w INTERFERIE w Szklarskiej Porębie Hotel Bornit i INTERFERIE w Świeradowie Zdroju Hotel Malachit”.

czytaj więcej ›

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie 24.05.2018

INTERFERIE z siedzibą w Legnicy zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu na Wykonanie ogrodzenia frontowego w INTERFERIE w Ustroniu Morskim OSW Cechsztyn II

czytaj więcej ›

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy zaprasza do złożenia ofert w postępowaniu na „Wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji pomieszczenia na salkę wielofunkcyjną oraz rewitalizacja magazynów art. spożywczych i zaplecza w INTERFERIE w Ustroniu Morskim ul. Chrobrego 58, 78-111 Ustronie Morskie”.

W imieniu Spółki INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy zapraszam do złożenia oferty w postępowaniu na „Wykonanie robót budowlanych polegających na adaptacji pomieszczenia na salkę wielofunkcyjną oraz rewitalizacja magazynów art. spożywczych i zaplecza w INTERFERIE w Ustroniu Morskim ul. Chrobrego 58, 78-111 Ustronie Morskie”.

Termin złożenia ofert: 25.04.2018 r. na adres siedziby Spółki lub adres e-mail: interferie@interferie.pl

Janina Kuch


Pełna specyfikacja dostępna do pobrania tutaj

INTERFERIE S.A. ogłasza konkurs ofert na wykonanie robót budowlanych polegających na miejscowej modernizacji chodników w INTERFERIE w Świeradowie Zdroju ul. Kościuszki 1, 58-850 Świeradów Zdrój.

czytaj więcej ›

INTERFERIE S.A. ogłasza przetarg na wykonanie robót budowlanych polegających na miejscowej modernizacji dróg wewnętrznych w INTERFERIE w Szklarskiej Porębie Hotel Bornit ul. Mickiewicza 21, 58-580 Szklarska Poręba.

czytaj więcej ›
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty