gift
YouTube instagram
Google Street View
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba

Konferencje i szkolenia w górach? To idealny sposób, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Oferta hotelu Bornit została starannie dopasowana do potrzeb Klientów pragnących organizować konferencje w górach. Do dyspozycji naszych gości oddajemy funkcjonalnie urządzone sale, dzięki którym konferencje w Szklarskiej Porębie mają szansę przebiec w warunkach nad wyraz komfortowych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe konferencje i szkolenia w Szklarskiej Porębie, najbardziej klimatycznej miejscowości Dolnego Śląska. Dostosowując się do Państwa potrzeb, nasz hotel oferuje także integracje w górach. Świadcząc usługi o najwyższych standardach, mamy pewność, że integracje w Szklarskiej Porębie  spotkają się z Państwa uznaniem.

Konferencje, szkolenia, integracja

INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i integracyjnych. Dysponujemy sześcioma autonomicznymi salami z nowoczesnym sprzętem konferencyjnym, w których możemy przygotować spotkania dla grup obejmujących od 20 do 150 uczestników.

W trakcie szkoleń oferujemy pełną obsługę cateringową, a po spotkaniach organizujemy program atrakcji, uprzyjemniający czas wolny. Dla Gości biznesowych przewidzieliśmy również możliwość korzystania z hotelowej bazy rekreacyjnej, strefy odnowy biologicznej i zaplecza restauracyjno-kawiarnianego.

Jesteś zainteresowany organizacją szkolenia w INTERFERIE Sport Hotel Bornit? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24h! Skontaktuj się telefonicznie lub napisz do naszego koordynatora ds. grup biznesowych.

Dagmara Porczyńska - specjalista ds. obsługi grup | dagmara.porczynska@interferie.pl | tel. +48 887 841 145SALA A
Wyposażenie: projektor multimedialny, ekran 2x3 m nagłośnienie (mikrofony bezprzewodowe - 2 szt.) magnetowid, odtwarzacz CD, flipchart. Sala klimatyzowana, możliwość ustawienia mównicy. Dostęp do Internetu.

SALA B
Wyposażenie: ekran, projektor multimedialny, flipchart, dostęp do Internetu, możliwość przygotowania nagłośnienia. Sala zaciemniona, bez dostępu światła dziennego.

SALA C, D, E i F
Wyposażenie: ekran, projektor multimedialny, flipchart, dostęp do Internetu, możliwość przygotowania nagłośnienia. Możliwość zaciemnienia sal.

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba bornit@interferie.pl
Mickiewicza 21, 58-580 Szklarska Poręba
75 647 25 03-04
Bezpieczny hotel