YouTube instagram

O nas

INTERFERIE to działająca od ponad 25 lat największa na Dolnym Śląsku sieć ośrodków wypoczynkowych i hoteli, które zlokalizowane są nad Morzem Bałtyckim i w Sudetach. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się blisko 1.800 miejsc noclegowych w najatrakcyjniejszych polskich kurortach.


Obiekty INTERFERIE promują aktywny wypoczynek, połączony z profilaktyką zdrowia i do tej pory ugościły już ponad 10 mln gości. Górskie hotele INTERFERIE specjalizują się w ofercie dedykowanej entuzjastom sportu i turystyki rodzinnej, ośrodki nadmorskie, to z kolei szeroki wachlarz usług Spa & Wellness, profilaktyki zdrowotnej oraz bogata oferta pobytów leczniczo-rehabilitacyjnych.


Grupa INTERFERIE obejmuje obiekty należące do INTERFERIE S.A., położone w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Dąbkach, Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie, a także czterogwiazdkowy, komfortowy hotel w Świnoujściu, należący do INTERFERIE Medical SPA Sp. z o.o

Spółka

Łukasz Ciołek jest Prezesem Zarządu INTERFERIE S.A. oraz Prezesem Zarządu spółki INTERFERIE Medical SPA.

Wiceprezesem Zarządu INTERFERIE S.A. jest dr Urszula Bąkowska- Morawska.


Spółka INTERFERIE notowana jest na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i należy do Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. INTERFERIE S.A. są ponadto członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej.


Spółka INTERFERIE Medical SPA należy z kolei do Północnej Izby Gospodarczej i Świnoujskiej Organizacji Turystycznej. Sam hotel od 2013 roku zdobył szereg nagród, wśród których można wymienić m.in. tytuł Hotel Roku 2013 w kategorii SPA w plebiscycie organizowanym przez HRS Poland, tytuł Najlepszego SPA dla kobiet w Polsce w roku 2013, nagrodę Best Hotel Award 2014 w kategorii hoteli 4-5* nad morzem i rekomendację magazynu FORBES na ten rok. Ostatnią uzyskaną nagrodą jest II miejsce w kategorii Najlepsze Destinantion SPA konkursu SPA Prestige Awards 2014/15.


Do Grupy INTERFERIE należy również Biuro Turystyczne INTERFERIE w Lubinie, które pośredniczy w sprzedaży ofert wypoczynkowych w Polsce i za granicą.

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Bezpieczny hotel
Kup Voucher