YouTube instagram

Medical SPA w Świnoujściu

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe

 

INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu dysponuje nowoczesnym, profesjonalnie przygotowanym centrum konferencyjnym.


W obiekcie przygotowaliśmy komfortową i wydzieloną przestrzeń do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów, ale także uroczystych bali, wesel i spotkań rodzinnych. W 7 wielofunkcyjnych salach o łącznej powierzchni 740 m2 można planować wydarzenia, w których uczestniczyć będzie nawet 600 osób.

Sale zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, umożliwiający sprawne i wygodne prowadzenie spotkań – monitory, rzutniki multimedialne czy system nagłaśniający. Ponadto w jednej z sal za sprawą kodowanych łącz, zapewniających wysoką jakość transmisji przekazu w warunkach zachowania pełnej poufności, mogą Państwo prowadzić wideokonferencje. Zgodnie z Państwa życzeniem i potrzebami przygotujemy różnorodne propozycje przerw kawowych, wykwintnych obiadów czy biznesowych kolacji.

Jesteś zainteresowany organizacją szkolenia, konferencji lub innego wydarzenia w naszym hotelu? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24h. Napisz do nas!

KONTAKT:

Barbara Słota - kierownik działu sprzedaży i marketingu | barbara.slota@inmedicalspa.pl | tel. +48 91 381 25 36

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Bezpieczny hotel
Kup Voucher