YouTube instagram
Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit

 

Szkolenia, konferencje, integracja

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju dysponuje dwiema salami, o łącznej powierzchni 185 m2, które są idealne do organizacji szkolenia, konferencji czy spotkania biznesowego.

WYPOSAŻENIE SALI:

  • rzutnik multimedialny
  • zestaw dvd-audio
  • ekran
  • flipchart
  • bezprzewodowy internet
  • klimatyzowane sale konferencyjne

Wewnątrz hotelu kompeksowo przygotowujemy spotkania dla mniejszych i większych grup (do 100 osób) z całodziennym cateringiem, dostosowanym do potrzeb firmy – od biznesowego śniadania, przez przerwy kawowe i lunch, aż po uroczystą kolacją. Na Państwa życzenie chętnie zorganizujemy wyjątkowy program animacji czasu wolnego dla uczestników spotkania. Gościom konferencyjnym udostępniamy ponadto ofertę naszego Aquaparku, gabinetów odnowy biologcznej oraz zaplecze rehabilitacyjne.

Jesteś zainteresowany organizacją spotkania, konferencji w naszym hotelu? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24h! Skontaktuj się telefonicznie lub napisz do naszego koordynatora ds.grup biznesowych.

Klaudia Paluch-Piątkowska - koordynator ds. grup biznesowych | klaudia.paluch@interferie.pl |  tel. +48 783 934 591

 

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel to idealne miejsce, gdy chcesz zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe lub integracje w Świeradowie Zdroju. Dysponujemy 2 salami o łącznej powierzchni 185 m2, wyposażonymi w nowoczesne urządzenia i sprzęty, klimatyzację i szybki, bezprzewodowy internet. Naszym Gościom przybywającym na integracje i szkolenia w Świeradowie Zdroju, oferujemy również wyśmienitą kuchnię, możliwość skorzystania z aquaparku oraz strefy SPA & Wellness. Jeśli interesują Cię szkolenia na dolnym śląsku albo konferencje w Świeradowie Zdroju, warto skorzystać z naszej oferty.

Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Aquapark Sport Hotel Malachit malachit@interferie.pl
Kościuszki 1, 59-850 Świeradów Zdrój
+48 75 781 67 32