YouTube

INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie

58-580 Szklarska Poręba
ul. Mickiewicza 21
bornit@interferie.pl

Kontakt z Hotelem w sprawie rezerwacji / pobytów / ofert grupowych:

Tel. 75 612 17 24

Kontakt z Hotelem w pozostałych sprawach:

Tel. 75 647 25 03

Tel. 75 647 25 04

Fax. 75 647 25 00

sprawdź dojazd

Hotel INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu

72-600 Świnoujście
ul. Uzdrowiskowa 15

inmedicalspa@inmedicalspa.pl

Tel. 91 381 25 00
Tel. 91 381 25 01

Fax. 91 381 25 02

sprawdź dojazd

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel Malachit w Świeradowie Zdroju

59-850 Świeradów Zdrój
ul. Kościuszki 1

malachit@interferie.pl

Kontakt z Hotelem w sprawie rezerwacji / pobytów / ofert grupowych:

Tel. 75 781 67 32

Kontakt z Hotelem w pozostałych sprawach:

Tel. 75 781 67 33

Fax. 75 781 64 90

sprawdź dojazd

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach Sanatrorium Uzdowiskowe

76-156 Dąbki
ul. Wydmowa 17

argentyt@interferie.pl

Tel. 94 314 81 34

Fax. 94 314 81 30

sprawdź dojazd

INTERFERIE Chalkozyn w Kołobrzegu

78-100 Kołobrzeg
ul. Zdrojowa 1

chalkozyn@interferie.pl

Tel. 94 35 476 10

Fax. 94 35 451 88

sprawdź dojazd

Uzdrowisko Połczyn Ośrodek Sanatoryjno Wypoczynkowy Barbarka w Świnoujściu

INTERFERIE Cechsztyn w Ustroniu Morskim

78-111 Ustronie Morskie
ul. Chrobrego 58

cechsztyn@interferie.pl

Tel. 94 35 15 590


Fax. 94 35 15 670

sprawdź dojazd

Biuro Zarządu Interferie S.A. Centrala Legnica

59-220 Legnica
ul. Chojnowska 41


interferie@interferie.pl

Tel. 76 749 54 00

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych:

Przemysław Kłys

  • email: iod@interferie.pl
  • telefon:  887 864 215
  • kontakt osobisty:  Biuro Zarządu Interferie S.A. w Legnicy, ul. Chojnowska 41, pokój nr 7, w godzinach 7-15

sprawdź dojazd

Biuro Zarządu Interferie Medical SPA Centrala Legnica

 

59-220 Legnica
ul. Chojnowska 41

interferie@interferie.pl

Tel. 76 749 54 00

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych:

Piotr Walkowiak

  • email: iod@inmedicalspa.pl
  • telefon:  887-860-700
  • kontakt osobisty: Hotel Interferie Medical SPA ul. Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty