YouTube
GooglePlus
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście

Wyspa Thalgo

Zapraszamy do WySpy Thalgo – nowoczesnego spa nad morzem, w którym skutecznie zadbamy o Państwa wygląd i dobry nastrój. Nasz hotel spa oferuje rozbudowaną bazę zabiegów w strefie SPA & Wellness. Proponujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów i rytuałów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, gwarantujących wspaniały relaks, oderwanie od stresu i napięć codzienności oraz nawilżenie, odżywienie i regenerację cery i skóry ciała. Jeśli więc interesują Państwa luksusowe, najwyższej klasy hotele spa nad Bałtykiem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W INTERFERIE Medical SPA**** doskonale wiemy jak ważna dla zdrowia i ogólnej kondycji organizmu jest dbałość o własny wygląd, piękne ciało i promienną cerę. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Państwa rozbudowaną bazę zabiegów w strefie SPA & Wellness.

Zapraszamy do WySpy Thalgo – miejsca pełnego relaksu, błogiego ciepła i niezwykłych aromatów. W naszych nowoczesnych gabinetach wszechstronnie zadbamy o Państwa wygląd i dobry nastrój. Zapewnimy oderwanie od stresu i napięć codzienności, odmłodzimy ciało i zrelaksujemy duszę.


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z
MENU SPA

Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście recepcja@inmedicalspa.pl
Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
91 381 25 00