YouTube instagram
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście

Siłownia

W INTERFERIE Medical SPA**** znajdują się trzy sale, w których prowadzone są ćwiczenia gimnastyczne i fitness, usprawniające funkcjonowanie układu ruchu oraz zwiększające wytrzymałość i sprawność fizyczną.
 
Sale fitness:
  • wejście na 12 h- 14 zł
  • karnet 10 wejść - 120 zł

SALA nr 1

Wyposażona jest w uniwersalne urządzenia do mechanoterapii, znajdujące zastosowanie zarówno w rehabilitacji, jak i rekreacji czy sporcie wyczynowym. Można na nich ćwiczyć każde partie mięśniowe, wykonywać zadania gimnastyczne z oporem, wspomaganiem, w odciążeniu oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe.

SALA nr 2

Wyposażona jest w 23 różne stanowiska do ćwiczeń. Do dyspozycji ćwiczących obsługa hotelowa oddaje w tym miejscu m.in. rowery treningowe, bieżnie fitness, steppery.

SALA nr 3

To wielofunkcyjna, wyposażona w lustra na ścianach przestrzeń. Przygotowano tu 9 stanowisk Easy Line – mobilnych urządzeń treningowych, idealnych dla osób zaczynających przygodę z siłownią oraz dla seniorów, którzy nie mogą korzystać z bardzo obciążających sprzętów. Sala wyposażona jest także w hantle, gumy oraz maty do ćwiczeń obwodowych i usprawniających.
 
Kontakt i rezerwacje:
T: + 48 91 381 25 14
E: spa@inmedicalspa.pl
Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście recepcja@inmedicalspa.pl
Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
91 381 25 00
PFR