YouTube instagram
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście

Sauny

Już starożytni doceniali zbawienny wpływ korzystania z łaźni, a dobroczynne działanie sauny potwierdza ich popularność w każdym ośrodku SPA & Wellness. Zarówno kąpiele w łaźni, jak i pobyty w saunie przynoszą nie tylko odpoczynek i odprężenie, ale również przyczyniają się do rozluźnienia napiętych mięśni i oczyszczenia organizmu z toksyn. Są również metodą na zdrowie i zachowanie młodej skóry, pomagają nawilżyć skórę i wspierają leczenie niektórych chorób dróg oddechowych czy schorzeń reumatycznych.


Osoby korzystające z saun lub łaźni z jednej strony dbają o swoją urodę, ponieważ ich cera jest lepiej dotleniona, dzięki czemu szybciej i łatwiej radzi sobie choćby z cellulitem i nadmiernymi kilogramami, z drugiej – hartują organizm i wzmacniają układ krążenia.

Wirtualny Spacer

Informacje dodatkowe

W INTERFERIE Medical SPA**** można korzystać z rozbudowanego kompleksu saun i łaźni:

  • łaźnia parowa aromatyczna
  • łaźnia parowa z inhalacją solankową
  • caldarium – łagodniejsza odmiana łaźni parowej
  • sauna aromatyczna
  • sauna fińska
  • sauna infrared
  • stanowiska schładzania i hartowania ciała, m.in. prysznice wrażeń.

 

Na terenie Aquacenter wszystkim naszym Gościom udostępniamy nowoczesne saunarium, gdzie można skorzystać z 7 saun – 3 sauny fińskie (80˚C, 90˚C, 100˚C), 3 sauny parowe (w tym solankowa i aromatyzowana) oraz jedna sauna infrared na podczerwień.

Kontakt i rezerwacje:
T:+48 91 381 25 13
E: basen@inmedicalspa.pl

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście recepcja@inmedicalspa.pl
Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
91 381 25 00
PFR