YouTube instagram
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście
Masaż klasyczny (częściowy/całościowy)

Masaż klasyczny (częściowy/całościowy)


czytaj więcej »
Czas trwania
10 min.
Cena
40 zł
To najpopularniejszy rodzaj masażu. Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż klasyczny polepsza odżywianie tkanek, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, ma działanie przeciwbólowe, rozluźniające i odprężające. Jest to rodzaj masażu odpowiedni dla każdego i w każdym wieku.
Terapia manualna

Terapia manualna


czytaj więcej »
Czas trwania
30 min.
Cena
150 zł
To uznana metoda fizjoterapii – terapeuta uciskając odpowiednie punkty na ciele, dociera do miejsc bolesnych i przywraca równowagę mięśniową. Terapia manualna pozwala leczyć dolegliwości kręgosłupa, zwyrodnienia i urazy stawów, bóle mięśni, głowy oraz napięcia wynikające ze stresu i przemęczenia.
Metody specjalne

Metody specjalne


czytaj więcej »
Czas trwania
30 min.
Cena
150 zł
Metoda PNF
 
Czyli proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie – to metoda oparta na neurofizjologicznych zasadach wykonywania czynności ruchowych i ich rozwoju w trakcie życia człowieka, wykorzystywana do odzyskiwania utraconych lub kształtowania zaburzonych umiejętności ruchowych. Metodę tą stosuje się u pacjentów po udarach mózgu, urazach czaszkowo-mózgowych, urazach rdzenia kręgowego, z chorobą Parkinsona, SM, SLA, chorobami móżdżku, polineuropatiami, dystofiami mięśniowymi, skoliozami.
 
Metoda Bobath dla dorosłych
 
Celem usprawniania wg. Metody Bobath, jest doprowadzenie pacjenta do maksymalnej samodzielności, na jaką pozwala uszkodzenie struktur i OUN. Terapeuta proponuje ćwiczenia dla całego ciała, a nie jedynie jego wybranych fragmentów, dzięki czemu pacjent jest dynamicznie aktywowany do udziału w terapii.
Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście recepcja@inmedicalspa.pl
Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
91 381 25 00
PFR