YouTube
GooglePlus
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście
 
Wesela 
 
Wyjątkowy dzień w wyjątkowym miejscu 
Świnoujście to malownicza kraina 44 wysp i niezwykle popularny nadbałtycki kurort. Stylowy hotel INTERFERIE Medical SPA****, położony zaledwie 300 metrów od urokliwej, piaszczystej plaży, w uzdrowiskowej dzielnicy miasta, jest idealnym miejscem do zorganizowania każdego przyjęcia weselnego.  
 
Przyszłym małżonkom i ich gościom oferujemy nowoczesną, klimatyzowaną salę bankietową o powierzchni 740 m², w której z powodzeniem może bawić się nawet 700 osób. Szczegółowo dbamy o piękną oprawę przyjęcia, zapewniając doskonałe menu, również regionalne, oraz profesjonalny serwis weselny i niezapomniane atrakcje. 
 
Swój najważniejszy dzień w życiu mogą Państwo uzupełnić romantyczny pobyt dla nowożeńców w INTERFERIE Medical SPA****, który obfituje w wyjątkowe chwile spędzane tylko we dwoje, relaks w wodnej strefie Wellness i aromatyczne rytuały SPA w hotelowej Wyspie Thalgo. 
 
Niezapomniana zabawa przed ślubem 
 
W INTERFERIE Medical SPA**** organizujemy idealne wieczory panieńskie i kawalerskie, które dostępne są w formie przedślubnych pakietów pobytowych w kilku wariantach do wyboru. 
 
Przyszłą pannę młodą wraz z przyjaciółkami zapraszamy na wyjątkowe wieczory SPA, podczas których organizujemy prawdziwą ucztę dla ciała i ducha, pełną niezapomnianych aromatów, masaży i zabiegów na ciało. 
 
Z kolei pan młody z najlepszymi kumplami spędzi niezapomniane chwile podczas piwnych kąpieli w naszej strefie Wellness, po których na zaproszonych gości czeka degustacja chmielowych trunków Miedziowe 44 i zabawa do białego rana. 
 
Wieczory panieńskie i kawalerskie organizujemy dla minimum 4 osób.
 
Na Państwa życzenie podczas wieczoru możemy dodatkowo przygotować poczęstunek dla gości. Prosimy o dokonywanie rezerwacji 14 dni przed uroczystością. 
 
 
Planujesz wesele lub zabawę przed ślubem? Skontaktuj się z nami! 
Już dziś umów się z nami na spotkanie w celu stworzenia idealnej, indywidualnej oferty! 

Organizacja imprez okolicznościowych
 
Barbara Słota
T: +48 783 933 779
E:  barbara.slota@interferie.pl
 
Natalia Kieryk 
T: +48 887 885 604
E: natalia.kieryk@inmedicalspa.pl
Zobacz galerię (5)

Wesele

WYJĄTKOWY DZIEŃ W WYJĄTKOWYM MIEJSCU

Nowoczesny i stylowy Hotel Interferie Medical SPA  położny zaledwie  300 metrów od pięknej piaszczystej plażyklimatyzowana sala która może pomieścić nawet 700 osób, baza WySPA Thalgo & Wellness, własny Mini Browar Miedziowy 44– wszystko to sprawia , że nasz hotel jest idealnym miejscem do zorganizowania przyjęcia weselnego.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy sprawią, że ten dzień będzie dla Państwa niezapomniany.

Umów się z nami w celu przygotowania oferty, która będzie spełniać wszystkie Państwa oczekiwania.

 

Kontakt:

Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście recepcja@inmedicalspa.pl
Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
91 381 25 00