PLAY
YouTube
GooglePlus
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście
Zobacz galerię (3)

Czterogwiazdkowy hotel nad Bałtykiem

INTERFERIE Medical SPA**** to nowoczesny, komfortowy, wielofunkcyjny hotel, znajdujący się w uzdrowiskowej części miasta, tuż nad samym morzem, do którego prowadzi piesza Aleja INTERFERIE. Obiekt obejmuje ponad 300 pokoi z wygodnymi miejscami noclegowymi, sale konferencyjne, bogate centrum rekreacyjne, bazę zabiegową oraz rozbudowaną część SPA & Wellness z ekskluzywnymi gabinetami WySpa Thalgo. Nowoczesna strefa odnowy biologicznej z wielofunkcyjnym basenem, dwie sale sportowe, indywidualne zajęcia z trenerem, fitness, aqua-aerobik to jedynie część bogatej oferty atrakcji w hotelu.


INTERFERIE Medical SPA**** zdobył drugie miejsce w kategorii Najlepsze Destination SPA w konkursie SPA Prestige Awards 2014/15. Uzyskał również pierwsze miejsce w plebiscycie Best Hotel Award 2014 w kategorii hoteli 4-5* nad morzem oraz rekomendację magazynu FORBES na ten rok. W 2013 roku otrzymał tytuł Najlepszego SPA dla kobiet w Polsce oraz drugie miejsce w kategorii Destination SPA w konkursie SPA Prestige Awards. Wcześniej uznano go także Hotelem Roku 2013 w kategorii SPA w plebiscycie organizowanym m.in. przez HRS Poland.


Hotel usytuowany jest na jednej z 44 wysp w uzdrowiskowej części Świnoujścia, który słynie z najpiękniejszej plaży na polskim wybrzeżu. Jest idealnym miejscem dla osób poszukujących relaksu i kontaktu z przyrodą, a także aktywnego i ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu. Cudowne krajobrazy, wilgotne powietrze z dużą zawartością aerozolu morskiego oraz obecność źródeł solankowych czynią ze Świnoujścia niezwykły kurort.  Hotel INTERFERIE Medical SPA**** to nowoczesny, komfortowy wielofunkcyjnyhotel, znajdujący się w uzdrowiskowej części miasta, tuż nad samym morzem, do którego prowadzi piesza Aleja Interferie. Nasz hotel w Świnoujściu oferuje szereg atrakcji. Szczególnie polecamy profesjonalną strefę SPA & Wellness. Hotel SPA nad morzem proponuje bogaty pakiet różnorodnych zabiegów dla skóry twarzy i ciała. Nasze pielęgnacyjne rytuały, kąpiele i masaże znakomicie relaksują ducha oraz pielęgnują ciało. Nasz hotel spa może się poszczycić również szeroką ofertą leczniczo-rehabilitacyjną. Hotel INTERFERIE Medical SPA oferuje m.in. zabiegi elektroterapii, leczenie dźwiękiem i światłem oraz krioterapię. Jeśli interesują Państwa ekskluzywne, najwyższej klasy hotele w Świnoujściu, idealne do celów wypoczynkowych i biznesowych, zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą, którą prezentuje nasz hotel nad morzem w mieście Świnoujście.

Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście recepcja@inmedicalspa.pl
Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
91 381 25 00