YouTube instagram
Interferie Chalkozyn Kołobrzeg
Zobacz galerię (3)

Wieczory z muzyką

 

Dbając o dobrą zabawę i samopoczucie naszych Gości, regularnie organizujemy wieczorki taneczne z muzyką na żywo. Cyklicznie w urokliwie zaaranżowanej, klimatyzowanej kawiarni odbywają się również występy zespołów folklorystycznych, koncerty romansów rosyjskich czy pokazy tańca.

Spacery i Nordic Walking

 

Na terenie obiektu działa wypożyczalnia sprzętu do nordic walking. Tutejsza plaża, to idealne miejsce do treningów marszowych z kijami, gdzie chód po drobnym piasku odpowiednio amortyzuje stawy i chroni przed kontuzjami w razie upadku. Turyści uprawiający tę dyscyplinę, mogą nie tylko poprawić stan swojego zdrowia, ale przede wszystkim skorzystać z dobrodziejstw czystego, kołobrzeskiego powietrza.

Chwile dla rodzin

 

W INTERFERIE Chalkozyn organizujemy cykliczne zajęcia animacyjne, dedykowane najmłodszym Gościom, podczas których dzieci rysują lub grają w gry planszowe. Dwa razy w tygodniu na terenie obiektu odbywają się również zajęcia rozgrzewkowe z elementami gimnastyki ruchowej, poprzedzające zabiegi lecznicze. Do dyspozycji Gości oddajemy ponadto stół bilardowy i sprzęt do tenisa stołowego.

Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Chalkozyn Kołobrzeg recepcja.chalkozyn@interferie.pl
Zdrojowa 1, 78-100 Kołobrzeg
+48 94 35 476 10 do 17