YouTube instagram
Interferie Chalkozyn Kołobrzeg
Zobacz galerię (3)

Wieczory z muzyką

 

Dbając o dobrą zabawę i samopoczucie naszych Gości, regularnie organizujemy wieczorki taneczne z muzyką na żywo. Cyklicznie w urokliwie zaaranżowanej, klimatyzowanej kawiarni odbywają się również występy zespołów folklorystycznych, koncerty romansów rosyjskich czy pokazy tańca.

Rekreacja

 

Na terenie obiektu działa wypożyczalnia rowerów oraz kijów do nordic walking. Tutejsza plaża, to idealne miejsce do treningów marszowych z kijami, gdzie chód po drobnym piasku odpowiednio amortyzuje stawy i chroni przed kontuzjami w razie upadku. Turyści uprawiający tę dyscyplinę, mogą nie tylko poprawić stan swojego zdrowia, ale przede wszystkim skorzystać z dobrodziejstw czystego, kołobrzeskiego powietrza. Na terenie obiektu znajduje się również mini siłownia zewnętrzna.

Chwile dla rodzin

 

W INTERFERIE Chalkozyn organizujemy cykliczne zajęcia animacyjne, dedykowane najmłodszym Gościom, podczas których dzieci rysują lub grają w gry planszowe. Dwa razy w tygodniu na terenie obiektu odbywają się również zajęcia rozgrzewkowe z elementami gimnastyki ruchowej, poprzedzające zabiegi lecznicze. Do dyspozycji Gości oddajemy ponadto stół bilardowy, sprzęt do tenisa stołowego oraz konsolę X-BOX.

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Chalkozyn Kołobrzeg recepcja.chalkozyn@interferie.pl
Zdrojowa 1, 78-100 Kołobrzeg
+48 94 35 476 10 do 17
Bezpieczny hotel