YouTube instagram
Interferie Cechsztyn Ustronie Morskie
Zobacz galerię (6)

Aktywnie w Ustroniu Morskim

Wyjątkowe walory nadbałtyckiej przyrody i korzystne usytuowanie INTERFERIE Cechsztyn w Ustroniu Morskim zachęcają do pieszych wędrówek po okolicy, wycieczek rowerowych, joggingu czy uprawiania intensywnych marszy. Na terenie obiektu naszym Gościom umożliwiamy wypożyczenie rowerów oraz sprzętu do nordic walking.

W obiekcie istnieje możliwość korzystania z sali fitness, solarium oraz dobrodziejstw sauny czy wanny z hydromasażem. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy również plac zabaw i duży ogród, które gwarantują niezapomniany rodzinny relaks. W pobliżu obiektu znajduje się także dobrze przygotowane Centrum Sportowo-Rekreacyjne HELIOS z pełnowymiarowym basenem, Aquaparkiem, kortami tenisowymi, boiskiem do piłki plażowej i kręgielnią. Miłośnikom jazdy konnej rekomendujemy ponadto pobliską stadninę, a po dniu pełnym wrażeń zapraszamy na wieczorki taneczne przy akompaniamencie muzyki na żywo.

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Cechsztyn Ustronie Morskie recepcja.cechsztyn@interferie.pl
Chrobrego 58, 78-111 Ustronie Morskie
+48 (94) 35 15 590
Bezpieczny hotel