YouTube instagram
Interferie Argentyt Dąbki

Bałtyk i Jezioro Bukowo

 

Usytuowanie obiektu sanatoryjnego INTERFERIE Argentyt w Dąbkach w pobliżu plaży, jeziora i przystani żeglarskiej sprawia, że jest to dogodne miejsce dla osób uprawiających sporty wodne, ale też dla amatorów spacerów czy joggingu. Liczne trasy piesze oraz rowerowe pobudzają do wypadów rekreacyjnych, z kolei dobrze przygotowana baza nad brzegiem jeziora kusi miłośników rejsów wycieczkowych, fanów żeglarstwa, wędkarstwa, a coraz częściej także kitesurfingu i windsurfingu.

Sieć szlaków turystycznych

 

Miejscowość Dąbki to bogactwo rozmaitych ścieżek turystycznych z licznymi zabytkami i widokami na nadmorską panoramę. Okoliczne rzeki – Wieprza i Grabowa stanowią z kolei niezastąpione szlaki kajakowe, wykorzystywane przez entuzjastów tego sportu w miesiącach letnich. Tutejsze trasy rowerowe, liczące od 20 do 40 km, zostały tak zaplanowane, aby rowerzyści mogli zatoczyć krąg i powrócić do miejsca rozpoczęcia wyprawy.

Atrakcje w regionie

 

Turyści, którzy wybierają Dąbki jako bazę wypadową, mają do dyspozycji wachlarz regionalnych atrakcji. Na miłośników zabytków i obiektów historycznych czeka tu Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie, XIX-wieczna latarnia morska w Darłówku czy pozostałości po niemieckich budowlach z okresu II wojny światowej w Bobolinie. Osoby kochające wodny wypoczynek lub aktywność na świeżym powietrzu powinny z kolei odwiedzić Aquapark park linowy w Darłówku.

 

Poniżej przedstawiamy mapę z najważniejszymi atrakcjami w okolicy:

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Argentyt Dąbki argentyt@interferie.pl
Wydmowa 17, 76-156 Dąbki
94 314 81 34
Bezpieczny hotel