YouTube
GooglePlus

Ogłoszenie - przeprowadzenie szkoleń z języka niemieckiego.

czytaj więcej ›

Ogłoszenie - przeprowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla pracowników działu hotelowego

czytaj więcej ›

INTERFERIE S. A. ogłasza przetarg nieograniczony na: „Roboty budowlane polegające na montażu instalacji klimatyzacji w salach konferencyjnych Karkonosze i Izery w INTERFERIE w Świeradowie Zdroju Hotel Malachit ul. Kościuszki 1, 59-850 Świeradów Zdrój”.

czytaj więcej ›

Wykonanie audytu energetycznego budynków Hotelu Malachit ul. Kościuszki 1, 59-850 Świeradów Zdrój i Hotelu Bornit ul. Mickiewicza 21, 58-580 Szklarska Poręba

Zapytanie o cenę - „Usunięcie awarii centralnego ogrzewania w INTERFERIE w Ustroniu Morskim OSW Cechsztyn ul. Chrobrego 57, 78-111 Ustronie Morskie”.

Projekt i realizacja aranżacji klubu nocnego o pow. ok. 520 m2 w Hotelu INTERFERIE Medical SPA przy ul. Uzdrowiskowej 15, 72-600 Świnoujście (poziom -1) na salę konsumpcyjną przy minibrowarze.

Interferie Medical SPA Sp. z o.o. ogłasza konkurs ofert na wykonanie projektu klimatyzacji gabinetów zabiegowych

INTERFERIE S.A. zaprasza do złożenia oferty na wykonanie „Modernizacji instalacji centralnego ogrzewania w budynku OSW Cechsztyn w Ustroniu Morskim ul. Chrobrego 58, 78-111 Ustronie Morskie.

INTERFERIE S.A. ogłasza postępowanie na dostawę i montaż urządzenia do suchych kąpieli w dwutlenku węgla i ozonie w INTERFERIE Chalkozyn ul. Zdrojowa 1, 78-100 Kołobrzeg

INTERFERIE S.A. ogłasza postępowanie na dostawę i montaż urządzenia do suchych kąpieli w dwutlenku węgla i ozonie w INTERFERIE Chalkozyn ul. Zdrojowa 1, 78-100 Kołobrzeg
 
 
Zapraszamy do złożenia oferty w postępowaniu na dostawę i montaż urządzenia do suchych kąpieli w dwutlenku węgla i ozonie w INTERFERIE Chalkozyn ul. Zdrojowa 1, 78-100 Kołobrzeg.
 
Termin złożenia oferty: do 24.02.2017 r. na adres anna.walkowska@interferie.pl

Odczytanie złożonych ofert dokona Komisja bez udziału Oferentów.
 

ZAPYTANIA OFERTOWE - SZKOLENIA

czytaj więcej ›

ZAPYTANIA OFERTOWE - SZKOLENIA

czytaj więcej ›

ZAPYTANIA OFERTOWE - SZKOLENIA

czytaj więcej ›

INTERFERIE S.A. ogłasza postępowanie na „Centralę telefoniczną w INTERFERIE w Ustroniu Morskim OSW Cechsztyn ul. Chrobrego 58

INTERFERIE S.A. ogłasza postępowanie na Dostawę i wbudowanie wykładziny dywanowej w INTERFERIE w Kołobrzegu OSW Chalkozyn ul. Zdrojowa 1, 78-100 Kołobrzeg

czytaj więcej ›

Wykonanie pełno branżowego projektu budowlano-wykonawczego minibrowaru o wydajności 1500 hl/rok w hotelu Interferie Medical SPA

INTERFERIE S. A. ogłasza konkurs ofert na „Modernizację wewnętrznej instalacji gazowej w INTERFERIE w Ustroniu Morskim – OSW Cechsztyn ul. Chrobrego 58, 78-111 Ustronie Morskie”.

czytaj więcej ›

INTERFERIE S.A. zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu na „Budowę monitoringu w technologii IP w Hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie”.

Termin złożenia oferty: 24.11.2016 r., zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacji do Konkursu ofert.
Otwarcia i oczytania ofert dokona Komisja bez udziału Oferentów.

Załączniki:

Specyfikacja do konkursu ofert - monitoring Bornit

Umowa - monitoring Bornit - zał. nr 3

INTERFERIE S. A. ogłasza przetarg nieograniczony na: „Wykonanie rewitalizacji patio z kręgielnią w INTERFERIE Hotel Bornit ul. Mickiewicza 21, 58-580 Szklarska Poręba”.

czytaj więcej ›

Interferie Medical SPA Sp. z o.o. ogłasza konkurs „Zakup usługi zapewnienia pracowników tymczasowych dla Hotelu INTERFERIE Medical SPA”

ZAPYTANIE OFERTOWE - SZKOLENIE

czytaj więcej ›

ZAPYTANIE OFERTOWE - SZKOLENIA

czytaj więcej ›

ZAPYTANIE OFERTOWE - SZKOLENIA

czytaj więcej ›

Inteferie Medical SPA Sp. z o.o. ogłasza przetarg roboty budowlane polegające na nowej aranżacji strefy saun w Hotelu INTERFERIE Medical SPA ul. Uzdrowiskowej 15, 72-600 Świnoujście, zgodnie z projektem aranżacji, opracowanym przez p. Magdalenę Strąg, stanowiącym załącznik nr 5 do Specyfikacji Przetargu.

Interferie Medical SPA Sp. z o.o. ogłasza konkurs ofert na świadczenie usług serwisu i konserwacji instalacji i urządzeń wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i wody lodowej w Hotelu Interferie Medical SPA , ul. Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście.

Interferie Medical SPA Sp. z o.o. ogłasza przetarg na roboty budowlane polegające na nowej aranżacji strefy saun w Hotelu INTERFERIE Medical SPA ul. Uzdrowiskowej 15, 72-600 Świnoujście, zgodnie z projektem aranżacji.

Interferie S.A. ogłasza przetarg na roboty budowlane polegające na modernizacji instalacji wodociągowej ( zw, cwu i cyrkulacja, C.T.) w INTERFERIE w Szklarskiej Porębie Hotel Bornit ul. Mickiewicza 21, 59-580 Szklarska Poręba.

INTERFERIE Medical SPA ogłasza konkurs ofert na dostawę i zamontowanie wykładziny dywanowej w restauracji a’la carte o pow. 280 m2 w Hotelu Interferie MEDICAL SPA **** , ul. Uzdrowiskowa 15 , 72-600 Świnoujście

Nasze atuty
7 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty