YouTube
GooglePlus
Interferie Aqua Park Sport Hotel Świeradów Zdrój

Atrakcje parku wodnego


Goście hotelowi INTERFERIE Aquapark Sport Hotel mają nielimitowany dostępu do wszystkich atrakcji parku wodnego – różnego rodzaju basenów z dwoma zjeżdżalniami, huśtawkami wodnymi i kaskadami oraz brodzikiem dla najmłodszych. Na osoby spragnione prawdziwego relaksu czeka tu również jacuzzi wypoczynkowe i solankowe oraz prawdziwy świat saun parowych, suchych i Infrared. Z zaplecza basenowego mogą również korzystać wszyscy turyści, którzy spędzają swój urlop w innych obiektach w okolicy. Ceny biletów indywidualnych i rodzinnych, limitowanych i nielimitowanych, określa CENNIK AQUAPARKU.

Godziny otwarcia Aquaparku:

  • od poniedziałku do czwartku - 9:00 - 20:00
  • od piątku do soboty - 9:00 - 21:00
  • niedziela - 9:00 - 20:00

Zaplecze sportowe


Nasi Goście mogą korzystać bez dodatkowych opłat z sali fitness oraz sali do gier zespołowych, w których regularnie organizujemy rozgrywki meczów siatkówki czy koszykówki. Każdy Gość może ponadto uczestniczyć w energetycznych zajęciach zumby, aerobiku, zajęciach aqua-aerobic czy nauce pływania.

 

Rozrywka dla rodziców i dzieci


Aquapark Sport Bar Cafe, z przepięknym widokiem na góry, kusi wszystkich dorosłych aromatyczną kawą i wybornymi drinkami, a najmłodszych przepyszną lemoniadą. Sala dla dzieci z konsolą Xbox Kinect oraz kolorowa strefa zabaw Kids Zone pozwalają mile spędzić czas, gdy pogoda na zewnątrz nie dopisuje. Grota solna z kolei to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą odprężyć się i doświadczyć panującego w niej mikroklimatu.

 

Nasze atuty
7 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Aqua Park Sport Hotel Świeradów Zdrój malachit@interferie.pl
Kościuszki 1, 59-850 Świeradów Zdrój
+48 75 781 67 32