PLAY
gift
YouTube instagram
Google Street View
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba

Sport w górskim klimacie

Szklarska Poręba to idealne miejsce do wyśmienitego wypoczynku o każdej porze roku. Obecne tu sieci tras rowerowych przyciągają corocznie wielu miłośników dwóch kółek. Chętni turyści mogą skorzystać z dostępnej w mieście trasy nartorolkowej, która w lecie służy młodzieży uprawiającej narciarstwo biegowe i biathlon. Zarówno młodsi, jak i starsi entuzjaści przygód będą się świetnie bawić w parku linowym, zlokalizowanym w centrum miasta.


Zimowa zabawa w Szklarskiej Porębie


Stoki Szrenicy tworzą wraz z Łabskim Szczytem doskonałą przestrzeń do zimowego szaleństwa. Obecny tu kompleks narciarki SkiArena Szrenica to zespół świetnie przygotowanych kolei linowych, wyciągów orczykowych i nartostrad, który w sezonie zimowym gości narciarzy z całej Polski oraz zza granicy. W okolicach miasta corocznie organizowane są również widowiskowe wyścigi psich zaprzęgów, które tworzą niezapomniany klimat w towarzystwie zimowego krajobrazu sudeckiego.

Moc karkonoskich atrakcji

Ze Szklarską Porębą wiążą się liczne, dostępne tu atrakcje, które można podziwiać podczas długich, górskich wędrówek. Żaden turysta nie powinien ominąć dwóch wizytówek tego miejsca – malowniczo położonego Wodospadu Szklarki i najwyższego w Sudetach Wodospadu Kamieńczyka. Swymi niesamowitymi szlakami turystycznymi kusi tutaj Karkonoski Park Narodowy z atrakcjami, którym towarzyszą zachwycające panoramy i piękno natury. Miłośnicy pociągów mogą tu odbyć niezapomnianą podróż Koleją Izerską, a rodziny z dziećmi odwiedzić Dinopark, gdzie można znaleźć rekonstrukcje kilkudziesięciu dinozaurów w ich naturalnej wielkości. INTERFERIE Sport Hotel Bornit to również idealna baza wypadowa do czeskiej Pragi.

Najbardziej charakterystyczne i chętnie odwiedzane miejsca w okolicach Szklarskiej Poręby oznaczone zostały na poniższej MAPIE ATRAKCJI.

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba bornit@interferie.pl
Mickiewicza 21, 58-580 Szklarska Poręba
75 647 25 03-04
Bezpieczny hotel