gift
YouTube instagram
Google Street View
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba
Zobacz galerię (5)

Aktywny wypoczynek w hotelu

INTERFERIE Sport Hotel Bornit znany jest z bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej, która dostępna jest dla wyczynowych sportowców i osób aktywnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy pełnowymiarowy, 25-metrowy basen z trzema torami pływackimi i dwoma zjeżdżalniami (rodzinną i rurową dla dzieci), armatkami wodnymi, podwodnymi urządzeniami do hydromasażu oraz nowoczesne saunarium z sauną suchą i Infrared.

Basen hotelowy czynny jest w godzinach 8:00 - 13:00 oraz 14:00 - 21:00.

Istnieje możliwość korzystania z basenu przez osoby nie będące Gośćmi hotelu. W celu ustalenia godzin dostępności proszone są one o kontakt z recepcją.

Cena basenu dla Gości z zewnątrz:

  • 25 zł/ 1 godzina/ osoba dorosłą
  • 12,50 zł/ 1 godzina/ dziecko do nieukończonych 13 lat

Gościom spragnionym wrażeń umożliwiamy także nieodpłatne skorzystanie z zaplecza basenowego w INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju.

Amatorzy codziennych dawek ruchu znajdą tu również salę fitness, siłownię, kręgielnię oraz wypożyczalnią sprzętu sportowego, która dysponuje m.in. kijami do nordic walking i sprzętem narciarskim. Na terenie obiektu funkcjonuje ponadto wypożyczalnia elektycznych rowertów, odpowiadająca najnowszym trendom w tego rodzaju turystyce.

INTERFERIE Sport Hotel Bornit to ponadto idealne miejsce do organizacji profesjonalnych treningów kondycyjnych. Wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy chętnie towarzyszą naszym Gościom podczas organizowanych przez hotel pieszych wycieczek, programów „Bieganie na śniadanie” czy dziennych i nocnych marszy nordic walking.

Zobacz galerię (6)

I dla sportowców, i dla rodzin z dziećmi...

INTERFERIE Sport Hotel Bornit z przyjemnością gości w swoich wnętrzach indywidualnych zawodników, jak i całe drużyny sportowe. Od wielu lat udostępnia także swoją doskonałą bazę biegaczom, kolarzom i biathlonistom. W ramach infrastruktury sportowej, hotel oddaje do użytku również salę odpraw i spotkań drużynowych oraz pomieszczenie do przechowywania sprzętu.

Przestronny i klimatyczny Bar Patio ugaszcza turystów, którzy pragną spędzić miły czas przy aromatycznej kawie, wybornym drinku lub bilardzie. Specjalnie dla dzieci hotel organizuje ponadto zajęcia animacyjne, rodzinne turnieje sportowe i zapewnia doskonałą atmosferę w sali zabaw. Piękna panorama Karkonoszy dostępna jest dla całych rodzin na hotelowym tarasie widokowym.

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba bornit@interferie.pl
Mickiewicza 21, 58-580 Szklarska Poręba
75 647 25 03-04
Bezpieczny hotel