YouTube
GooglePlus
Interferie Głogów

Hotel w Głogowie

INTERFERIE w Głogowie położony jest w samym centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym i stanowi wygodne lokum zarówno dla Gości indywidualnych, grupowych i biznesowych oraz dla pracowników firm kwaterowanych na zlecenie klientów instytucjonalnych.

W obiekcie czeka na Państwa fachowa i doświadczona obsługa, gościnna atmosfera oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny w mieście. Obsługa obiektu stałym Gościom oraz klientom grupowym oferuje możliwość negocjacji cen i otrzymania korzystnych rabatów.

Pokoje

INTERFERIE w Głogowie składa się z części miejskiej z 53 pokojami – 1,2,3-osobowymi, pokojami typu studio oraz apartamentami. Wszystkie oferowane Państwu pomieszczenia wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV, radio, telefon oraz ogólnodostępny bezpłatny Internet Wi-Fi.

Obiekt to także część delegacyjna dla rezydentów z 69 pokojami w modułach mieszkalnych, wyposażonymi w łazienkę z kabiną natryskową i TV, gdzie na zlecenia firm kwaterujemy pracowników.

INFORMACJE DODATKOWE

  • • szybki, bezpłatny, bezprzewodowy Internet Wi-Fi w pokojach i restauracji
  • • parking
  • • sejf i depozyt dla Gości hotelowych
  • • od 01.09.2018 Restauracja- Cafe serwuje wyłącznie śniadania w godzinach
    7:00 - 10:00
    (od poniedziałku do piątku)

Hotel INTERFERIE w Głogowie

Z myślą o odwiedzających Głogów stworzyliśmy dogodny obiekt turystyczny z funkcjonalnymi pokojami i licznymi udogodnieniami. Nasz hotel w Głogowie sprawdzi się w przypadku gości indywidualnych, grupowych, jak też biznesowych. Atutem ośrodka jest dogodne położenie względem najważniejszych obiektów turystycznych oraz centrum, co zapewnia wygodę podczas zwiedzania i przemieszczania się w obszarze miasta. Hotel zapewnia doskonałe warunki oraz przystępne ceny. W jego obrębie organizowane są także imprezy okolicznościowe, jak przykładowo bal sylwestrowy.

Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Głogów glogow@interferie.pl
Wojska Polskiego 9, 67-200 Głogów
76 726 57 00 do 03