YouTube instagram
Uzdrowisko Połczyn Ośrodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy Barbarka w Świnoujściu

Przepis na idealnie spędzony czas?

Wybierz się na spacer najdłuższym w Europie kamiennym falochronem, który wychodzi w morze na odległość niespełna półtora kilometra. Podziwiaj widok na port, morze i całe miasto z najwyższej w Polsce latarni morskiej. Zwiedzaj Wolin i Uznam dzięki licznym i doskonale przygotowanym szlakom rowerowym, kajakowym lub ścieżkom turystycznym!

Tylko w Świnoujściu polscy i zagraniczni turyści mogą zobaczyć trzy doskonale zachowane XIX-wieczne pruskie forty obronne, ostoję ponad 140 gatunków ptaków na wyspie Karsibór czy słynny rezerwat żubrów w Wolińskim Parku Narodowym. Świnoujście to jedno z najlepszych w Polsce miejsc do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu oraz największy na polskim wybrzeżu port jachtowy w Basenie Północnym, obejmujący 350 jednostek.

Uzdrowisko Połczyn Ośrodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy Barbarka w Świnoujściu słynie z organizacji kameralnych wieczorów pianistycznych oraz tych z muzyką rozrywkową i folklorystyczną, na których regularnie bawi się wielu Gości. Cyklicznie odbywające się koncerty to atrakcje skierowane nie tylko do miłośników melodii klasycznych, ale i popularnych, znanych utworów.

 

 

 

Warte odwiedzin miejsca w Świnoujściu zostały oznaczone na poniższej MAPIE.

Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Uzdrowisko Połczyn OSW Barbarka Świnoujście barbarka@uzdrowisko-polczyn.pl
Kasprowicza 8, 72-600 Świnoujście
+48 91 321 25 31