YouTube
GooglePlus

W INTERFERIE wystartowały pierwsze wypożyczalnie rowerów

Początek maja w INTERFERIE to prężne otwarcie sezonu dla amatorów dwóch kółek. W obiektach górskich i nadmorskich zostały już uruchomione wypożyczalnie rowerów wraz z punktami serwisowymi i ofertą sprzętową. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się rowery elektryczne.  

 

Z wypożyczalni nowoczesnych jednośladów mogą już korzystać goście hotelowi i turyści, odwiedzający INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu oraz INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie. Miejsca te powstały przede wszystkim z myślą o osobach, które podczas jazdy cenią sobie maksimum komfortu i nie chcą rezygnować z ekscytujących przeżyć, jakie daje dynamiczne poruszanie się na rowerze.

 

Bardzo popularnym trendem w turystyce staje się obecnie wycieczka rowerem elektrycznym, który wpiera rowerzystę w cięższych momentach poprzez zamontowany silnik, odzyskujący energię. Dzięki niemu można przemieszczać się po mniej angażującym terenie o własnych siłach, a zdać się na napęd na trudniejszych odcinkach rowerowych tras.

 

- Postawiliśmy na wypożyczalnie nowego typu rowerów, bo właśnie dzięki napędowi elektrycznemu goście INTERFERIE, ale i turyści z innych, okolicznych obiektów mogą pokonać odległości o wiele większe niż podczas jazdy zwykłym roweremmówi Łukasz Kubacki, kierownik Działu Marketingu INTERFERIE S.A.Nasza oferta sprawdzi się nie tylko w przypadku tych, którzy mają ochotę na długie wycieczki, ale również osób ze słabszą kondycją, które chcą pozostać w dobrej formie na co dzień – dodaje.  

 

Świnoujście oraz Szklarska Poręba obfitują w okoliczne, profesjonalnie przygotowane trasy rowerowe, adresowane przede wszytskim do osób, które stawiają na optymalny wysiłek. Na południu Polski na entuzjastów dwóch kółek czeka ponad 100 km wspaniałych izerskich szlaków, a nad Bałtykiem na wyciągnięcie ręki jest doskonała infrastruktura rowerowa m.in. dookoła wyspy Karsibór.

 

Wypożyczalnie w Świnoujściu i Szklarskiej Porębie są czynne we wszystkich dniach tygodnia. Jeszcze w maju INTERFERIE planują uruchomić podobne punkty w swoich obiektach w Świeradowie-Zdroju i Kołobrzegu.

wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty