YouTube instagram

ITB Berlin 2019

 

INTERFERIE prężnie współpracują z zagranicznymi touroperatorami

 

 
Tegoroczne, międzynarodowe targi ITB Berlin 2019 dobiegły końca. Od 6 do 10 marca stanowisko INTERFERIE na terenach targowych Messe Berlin odwiedziło wielu potencjalnych partnerów biznesowych i nowych klientów indywidualnych. Jak co roku, zwiedzający mogli zapoznać się z pełną ofertą obiektów i hoteli grupy, zlokalizowanych nad Morzem Bałtyckim oraz w polskich Sudetach.
 
Polska spółka turystyczna INTERFERIE uczestniczy w targach ITB Berlin już od wielu lat, prezentując swoje usługi szerokiemu gronu odbiorców po to, by inicjować nowe kontakty biznesowe. Podczas każdej edycji wśród wystawców znajdują się globalne marki z szeroko pojętego sektora turystycznego. Jak zaznaczają przedstawiciele spółki INTERFERIE, rynek niemiecki od wielu lat stwarza ogromne szanse dla polskich biznesów, pozwalając im na budowanie wizerunku swojej marki i pozyskanie znaczących kontrahentów.
 
- Targi ITB Berlin to bardzo ważne wydarzenie dla spółki INTERFERIE, ponieważ klienci niemieccy przyjeżdżają do Polski coraz częściej i na coraz dłużej. Wiemy, że dla naszych zachodnich sąsiadów szczególnie atrakcyjne są oferty pobytowe nad Morzem Bałtyckim, które łączą wypoczynek z kompleksową ofertą leczniczą i propozycjami SPA. Te oferty są jednocześnie bardzo konkurencyjne w stosunku do ofert dostępnych w innych europejskich państwach. Polska jest obecnie postrzegana jako kraj bardzo bezpieczny, w którym można zaplanować ciekawy wypoczynek z polską kulturą w tle w rozsądnej cenie – mówi Piotr Sosiński, prezes zarządu INTERFERIE SA.
 
W tym roku w Berlinie nie zabrakło polskiego stoiska narodowego, na którym skoncentrowano się w szczególności na promowaniu polskiej turystyki prozdrowotnej. Odwiedzający mogli zapoznać się m.in. z ofertą polskich klinik, uzdrowisk, obiektów SPA & Wellness i liczyć na fachowe porady ekspertów związanych z tą gałęzią sektora turystycznego.
 
- Cieszymy się, że nasz obiekt odpowiada współczesnym trendom turystycznym, które coraz częściej łączą typową rekreację z propozycjami lecznictwa uzdrowiskowego oraz SPA & Wellness. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy gość hotelu INTERFERIE MEDICAL SPA **** mógł nie tylko dobrze wypocząć, ale również poprawić swoje zdrowie i kondycję fizyczną w popularnych polskim nadmorskim kurorcie- jakim jest Świnoujście – dodaje Eugeniusz Stain, prezes zarządu INTERFERIE Medical SPA Sp. z.o.o.
 
Podczas targów ITB Berlin 2019 stoisko INTERFERIE, przygotowane we współpracy z Polską Grupą Uzdrowisk, odwiedzili m.in. Anna Krupka, wiceminister sportu i turystyki czy Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej a także touroperatorzy i biura podróży z którymi współpracujemy oraz potencjalnie nowi partnerzy biznesowi. Uczestnicy targów mieli okazję do zapoznania się z propozycjami obiektów INTERFERIE w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Dąbkach, Szklarskiej Porębie, Świeradowie-Zdroju oraz ofertą czterogwiazdkowego INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu.
wszystkie
Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Bezpieczny hotel