YouTube

INTERFERIE z ofertą na World Travel Show

Sieć hoteli i obiektów INTERFERIE, wraz z Polską Grupą Uzdrowisk zaprezentowała, swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Turystycznych World Travel Show 2018 w Nadarzynie (19-21.10). 3-dniowa impreza, jak co roku, przyciągnęła wielu pasjonatów małych i wielkich podróży.
 
 
Na stoisku Grupy INTERFERIE nie brakowało osób, poszukujących aktywnych form spędzania czasu wolnego w Polskich Sudetach i nad Morzem Bałtyckim oraz ciekawej oferty SPA & Wellness. Dużym zainteresowaniem cieszyły się górskie hotele sieci w Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie – doskonałe bazy wypadowe w Górach Izerskich i Karkonoszach, które oferują pakiety wypoczynkowe, połączone ze sportowymi aktywnościami oraz zabiegami odnowy biologicznej. To właśnie te hotele, dzięki dobrze przygotowanej infrastrukturze, coraz śmielej wybierają znane drużyny sportowe i zawodnicy, nie tylko z Dolnego Śląska, ale i całej Polski.
 
 
- Świeradowski hotel INTERFERIE Aquapark Sport Hotel Malachit i INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie stały się kultowymi miejscami wypoczynkowymi, w których rozrywkę znajdą osoby aktywne, rodziny z dziećmi, sportowcy, a nawet seniorzy. Z powodzeniem możemy promować je na największych targach turystycznych w Polsce i proponować ofertę właśnie dla klubów sportowych. Cieszymy się możemy pokazać swój potencjał szerszemu gronu. Potencjał polskich obiektów turystycznych, który cały czas rozwijamy – mówi Edyta Gromnicka – kierownik działu hotelowego w Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie.
 
 
Na uczestników nadarzyńskich targów czekała również oferta nadmorskich obiektów INTERFERIE w Kołobrzegu, Ustroniu Morskim i Dąbkach.  
 
 
- Nadmorskie obiekty INTERFERIE to dobrze przygotowane bazy wypoczynkowo-uzdrowiskowe, które doskonale służą osobom poszukującym ciekawych ofert turystyki medycznej. Dzięki nowoczesnym strefom zabiegowym i zapleczu rehabilitacyjnemu, w naszych obiektach można połączyć relaks nad Bałtykiem z zabiegami, które poprawiają zdrowie i wzmacniają odporność – mówi Piotr Sosiński prezes Zarządu Interferie SA.
 
 
Hotele i obiekty INTERFERIE wystawiły się na Międzynarodowych Turystycznych World Travel Show 2018 w Nadarzynie po raz pierwszy, jednak w tym roku to nie koniec tego typu wydarzeń. Już 10 listopada będzie można zapoznać się z ofertą sieci podczas V Biegu Niepodległości w Jeleniej Górze.
wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty