YouTube
GooglePlus

INTERFERIE w Wiśle i Bolesławcu

Bike Maraton w Wiśle ukończyło w tym roku 661 kolarzy, a targi ceramiczne w Bolesławcu niezmiennie cieszyły się zainteresowaniem turystów z całego świata. Na obu wydarzeniach, organizowanych w długi weekend sierpnia, nie zabrakło INTERFERII.

 

Bike Maraton w Wiśle, usytuowanej w sercu Beskidu Śląskiego, to jeden z 11 maratonów, które na stałe wpisały się do kalendarza imprez rowerowych, organizowanych na południu Polski. Zawodnicy zmagają się tu z dystansami MINI, MEGA i GIGA o długości 23, 41 i 69 kilometrów, które wytyczone są wśród malowniczych, górskich krajobrazów. Jak co roku na trasie nie zabrakło kolarzy z INTERFERIE Optyk Okular Team Jelenia Góra, m.in. Rafała Alchimowicza.

 

- Bike Maraton to doskonała i największa w Polsce impreza rowerowa, która co roku przyciąga wielu miłośników dwóch kółek, zarówno amatorów, jak i zawodowców. Jako oficjalny partner imprezy, dokładamy wszelkich starań, aby rowerowy team jeżdżący pod szyldem INTERFERIE mógł pokazać się szerszej publiczności. Wsparcie maratonów rowerowych idealnie wpisuje się w strategię naszej marki „Sport i zdrowie cały rok”, która zachęca do aktywności fizycznej nie tylko wiosną i latem, ale również jesienią i zimą – mówi Piotr Sosiński, prezes zarządu INTERFERIE SA.

 

W sierpniowy weekend INTERFERIE partnerowały również Bolesławieckiemu Świętu Ceramiki. Tutaj uczestnicy parady „Ceramiczny Karnawał” i konkursu na najciekawszą prezentację mogli wygrać vouchery pobytowe do hoteli INTERFERIE Aquapark Sport Hotel Malachit w Świeradowie-Zdroju i INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie. Nie zabrakło kolorowych przebrań, tancerek w brazylijskich strojach czy tematycznych spektakli ulicznych.

 

- Obecność INTERFERII na Święcie Ceramiki w Bolesławcu nie jest przypadkowa. Wydarzenie przyciąga wielu gości z Niemiec, którzy są lojalnymi klientami naszych obiektów, w szczególności nad Morzem Bałtyckim. Chcemy, aby ta grupa klientów jeszcze liczniej odwiedzała Karkonosze i Góry Izerskie, czyli pasma górskie, u stóp których zlokalizowane są nasze hotele – mówi Łukasz Ciołek, wiceprezes zarządu INTERFERIE SA i członek komisji konkursowej

 

Szczegółowe fotorelacje z obu wydarzeń można obejrzeć na facebook’owych profilach Bike Maraton i Miasto Bolesławiec.

 

wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty