YouTube instagram

INTERFERIE w Polanicy i na Pikniku nad Odrą

INTERFERIE w Polanicy i na Pikniku nad Odrą
 
Hotele i ośrodki INTERFERIE po raz kolejny zaprezentowały swoją ofertę podczas Pikniku nad Odrą w Szczecinie, w dniach 11-12 maja. Oferty turystycznej spółki nie zabrakło również podczas imprez z cyklu Bike Maraton i Runner’s Super Bieg w Polanicy-Zdroju.
 
Szczecińskie, dwudniowe wydarzenie, jakim jest Piknik nad Odrą, to największa impreza turystyczna na Pomorzu Zachodnim, która na dobre stała się wizytówką miasta. W jej ramach każdego roku na Wałach Chrobrego spotykają się miłośnicy aktywnego wypoczynku, podróży, polskiej i regionalnej kuchni oraz zdrowego trybu życia. Spółka INTERFERIE od trzeciej edycji tradycyjnie promuje tu swoje obiekty, zlokalizowane w Sudetach i nad Bałtykiem. W tym roku piknikowi towarzyszył dodatkowo ogólnopolski event kulinarny Festiwal Smaków Food Trucków, jeden z największych tego typu zlotów w kraju.
 
- Szczeciński Piknik nad Odrą to kilkadziesiąt tysięcy uczestników i ponad 200 wystawców z całej Polski oraz zza granicy, m.in. Niemiec, Czech czy Białorusi, którzy przygotowali w tym roku naprawdę świetne oferty turystyczne. Cieszymy się, że ponownie mogliśmy być częścią tej turystycznej, rodzinnej fiesty, która co roku otwiera w Szczecinie sezon dużych imprez plenerowych – mówi Piotr Sosiński prezes zarządu.
 
Spółka INTERFERIE angażuje się również w wiele sportowych przedsięwzięć, które w szczególności przyciągają biegaczy, rowerzystów oraz amatorów innych sportów indywidualnych. W majowy weekend stoiska INTERFERIE nie zabrakło również podczas polanickiego Bike Maratonu i Runner’s Super Biegu.
 
- Jako partner wydarzeń pod szyldami Bike Maraton i Runner’s Super Bieg, wspieramy wszystkich, którzy po prostu lubią się ruszać. Już teraz zapraszamy chętnych biegaczy do udziału w imprezie INTERFERIE Run, prawdziwym górskim biegu, łączącym Karkonosze i Góry Izerskie, który wystartuje już 25 maja tuż obok INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie – mówi Łukasz Ciołek wiceprezes zarządu.
 
Szczegółowe informacje nt. INTERFERIE Run 2019 dostępne są już na stronie www.superbieg.pl.
 
 
 
wszystkie
Nasze atuty
ponad 10 milionów zadowolonch Gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta pakietów pobytowych Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Bezpieczny hotel