YouTube
GooglePlus

INTERFERIE rozbudują obiekt w Dąbkach

Spółka INTERFERIE planuje rozbudowę INTERFERIE Argentyt w Dąbkach, funkcjonującego obecnie jako sanatorium dla dzieci. Dzięki tym zmianom obiekt stanie się nowoczesnym kompleksem z uzdrowiskową ofertą dla całych rodzin. Proces wyłaniania wykonawcy dokumentacji projektowej trwa.

 

Obecnie INTERFERIE Argentyt w Dąbkach leczy każdego roku 1,1 tys. dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Do tej pory obiekt odwiedziło ponad 16 tys. małych pacjentów wraz ze swoimi opiekunami. Sanatorium specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, chorób układu ruchowego, cukrzycy, nadwagi i otyłości oraz schorzeń reumatoidalnych.

 

- Inwestycja, którą planujemy, zauważalnie podniesie atrakcyjność sanatorium w Dąbkach. Dzięki powiększeniu bazy noclegowej, rozszerzeniu oferty, rozbudowie i unowocześnieniu obiektu będzie to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc w Polsce, które połączy leczenie uzdrowiskowe dzieci w wieku od 3 do 6 lat z rodzinnym, nadbałtyckim wypoczynkiem - mówi Jan Koman, Prezes Zarządu INTEREFERIE S.A.

 

Wyłoniony projektant, razem z INTERFERIE S.A. określą kierunek prowadzonych prac projektowych i koncepcyjnych. Realizacja planowanej inwestycji, m.in. dzięki budowie kompleksu basenowego, zwiększeniu liczby miejsc noclegowych oraz poszerzeniu bazy zabiegowej, ma stworzyć w Dąbkach zespół sanatoryjno-uzdrowiskowy o standardzie obiektów komercyjnych. Przebudowany obiekt INTERFERIE Argentyt w Dąbkach docelowo połączy ofertę leczniczą z miejscem zabawy dla dzieci i wypoczynku dla ich rodziców bądź opiekunów.

 

- Jestem pewny, że dzięki tej inwestycji stworzymy nowoczesne i przyjazne miejsce dla najmłodszych, które istotnie wzbogaci portfolio hoteli i obiektów wypoczynkowych całej grupy INTERFERIE. Planowane unowocześnienia w sanatorium w Dąbkach to z ramienia spółki kontynuacja intensywnych procesów modernizacji posiadanego majątku - dodaje Jan Koman.

wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty