YouTube

INTERFERIE na finale Runner’s World Superbieg

W Świeradowie-Zdroju zakończył się tegoroczny cykl imprez biegowych Runner’s World Super Bieg. Ostatniemu w tym sezonie biegowi 4F Świeradów RUN partnerowały INTERFERIE.
 
 
4F Świeradów RUN, który tradycyjnie kończy cykl Runner’s World Super Bieg, to niezwykle popularna w regionie rywalizacja z biegiem głównym na 15 kilometrów. Jest ona chętnie wybierana nie tylko przez osoby, które zbierają punkty do klasyfikacji generalnej cyklu, ale również biegaczy, którzy chcą pokonać malowniczą, górską trasę typu alpejskiego w Górach Izerskich. Od 4 sezonów oficjalnym partnerem tego wydarzenia, jak i innych w ramach RWSB, są INTERFERIE.
 
 
- Świeradów-Zdrój to wyjątkowe miejsce z bardzo dobrą infrastrukturą dla biegaczy. Mamy tu m.in. świetnie przygotowane run tracki, czyli jednokierunkowe, oznakowane, leśne trasy biegowe, które dostępne są dla osób trenujących przez cały rok. Imprezy, takie jak 4F Świeradów Run, są świetną okazją do promocji miejscowości jako ośrodka, w którym można nie tylko wędrować po górach, jeździć na rowerze i na nartach, ale właśnie biegać. I to wśród wyjątkowej, izerskiej przyrody – mówi Marek Kochanowski, dyrektor Interferie Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju oraz uczestnik biegu.
 
 
Meta 4F Świeradów Run została usytuowana tuż pod wierzchołkiem Stogu Izerskiego (1105 m n.p.m.), a przewyższenie na dystansie 15 km sięgnęło 630 metrów. W ramach imprezy biegano również na 10 km oraz 2,7 km. Z mety na górnej stacji SKI&SUN wszyscy zawodnicy mieli zagwarantowany bezpłatny powrót koleją gondolową do dolnej stacji, gdzie czekało pasta party i dekoracja najlepszych zawodników, również w klasyfikacji ogólnej.
 
 
Na dystansie 15 km 4F Świeradów RUN najlepszy okazał się Miłosz Szcześniewski. Drugi był znany z tras RWSB Jacek Jolibski, a trzeci - Marcin Wróbel, również regularnie biegający w cyklu. Karolina Obstój wygrała wśród pań. Drugie miejsce zajęła Diana Potęga, a trzecie Beata Dereń.
 
 
- Cieszymy się, że partnerujemy całemu cyklowi Runner’s World Super Bieg. Dzięki naszej bazie hotelowej, jaką jest INTERFERIE Aquapark Sport Hotel Malachit w Świeradowie-Zdroju, możemy zachęcać naszych gości do aktywności fizycznej oraz zaspokajać potrzeby biegaczy i miłośników turystyki górskiej, którzy poszukują aktywnych form spędzania czasu wolnego w konwencji wellbeing. Bieg 4F Świeradów RUN bez wątpienia wzmacnia wizerunek regionu, tworząc ofertę, która promuje walory Gór Izerskich – mówi Piotr Sosiński, prezes zarządu INTERFERIE SA.
 
 
W listopadzie INTERFERIE będą partnerem wieczornego, ulicznego Biegu Niepodległości w Jeleniej Górze. Bieg wystartuje 10 listopada o godz. 17:00. Więcej informacji na www.superbieg.pl.
wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty