YouTube
GooglePlus

Finał Bike Maraton 08.10.2016 w Interferie

INTERFERIE zapraszają do rowerowo-biegowego raju
 
Początek jesieni w Świeradowie-Zdroju jak co roku zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i sportowo. Już 8 października rozegrane zostaną finałowe zawody tegorocznej edycji Bike Maraton – najpopularniejszej imprezy MTB w Polsce. Z kolei dzień później na Stóg Izerski wbiegną uczestnicy 4F Świeradów Run. Oba wydarzenia po raz kolejny wspiera spółka INTERFERIE, która przygotowała dla sportowców i miłośników aktywnego wypoczynku specjalne, dedykowane oferty.
 
Okolice Świeradowa-Zdroju nieprzypadkowo nazywane są „izerskim rajem rowerowym”. Ponad 80 km tras rowerowych łączących Polskę i Czechy oraz rozwinięta baza turystyczna jak magnes przyciągają entuzjastów kolarstwa, zwłaszcza górskiego. Rozgrywany od 2003 roku świeradowski odcinek Bike Maratonu każdego roku gromadzi ponad tysiąc zawodników. To głównie z myślą o nich i ich rodzinach hotele spółki INTERFERIE w Świeradowie-Zdroju i Szklarskiej Porębie przygotowują „rowerowe” oferty.
 
Na kolarską sobotę…
- Miłośnicy rowerów górskich mogą w naszych hotelach liczyć na specjalne udogodnienia, takie jak bezpieczna przechowalnia rowerów, dostęp do serwisu oraz wypożyczalni z wysokiej jakości sprzętem kolarskim - mówi Marek Kochanowski, dyrektor INTERFERIE Aquapark Sport Hotel Malachit w Świeradowie-Zdroju. - Na zamówienie oferujemy także indywidualne lub grupowe zajęcia z instruktorem, a w razie potrzeby - rozluźniający masaż sportowy po całodziennym wysiłku.    
 
Sieć okolicznych, profesjonalnych ścieżek rowerowych Single Track jest unikalna w skali europejskiej. Trasy są wytyczane i utrzymywane według ścisłych zasad, zawsze z szacunkiem dla krajobrazu i okolicznej przyrody. Dzięki temu jazda po malowniczo położonych, pełnych kładek i mostków ścieżkach to czysta przyjemność, bez względu na umiejętności, wiek czy kondycję rowerzysty.
Uczestnicy tegorocznego Bike Maratonu będą rywalizować na trasach w trzech kategoriach na dystansach GIGA (74 km), MEGA (53 km) i MINI (28 km). Uroczyste dekoracje i wręczenie nagród zorganizowane zostaną w hotelu INTERFERIE Aquapark Sport Hotel Malachit. Hotelowi goście będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanego na tę okazję cateringu i wziąć udział w zabawie do białego rana.
 
… i biegową niedzielę
Drugiego dnia sportowego weekendu na okoliczne trasy biegowe wyruszą uczestnicy III edycji 4F Świeradów Run. To finałowe zawody cyklu Runner’s World Super Bieg, a zawodnicy będą mieli do wyboru trzy kategorie dystansowe – o długości 2,5, 10 i 15 km. Trasy poprowadzone zostaną różnymi ścieżkami od dolnej do górnej stacji kolei gondolowej na Stogu Izerskim. Wszyscy, którzy osiągną linię mety, będą mogli liczyć na darmowy zjazd koleją. Przy dolnej stacji będzie też czekał ciepły posiłek.
Podobnie jak miłośnicy kolarstwa górskiego, również amatorzy biegów nie mogli wybrać lepszej lokalizacji na organizację swoich zawodów niż Świeradów-Zdrój. Atrakcyjne położenie uzdrowiska i jego naturalne bogactwa przez cały rok pozwalają odwiedzającym na przyjemny, aktywny wypoczynek, a w razie potrzeby - skorzystanie z pakietów zabiegów rehabilitacyjnych. - Goście chętnie łączą aktywność fizyczną z relaksem w aquaparku, saunach czy jacuzzi. Dlatego w tym kierunku rozwijamy naszą ofertę - wyjaśnia Łukasz Kubacki, Dyrektor Marketingu Interferie S.A.
W październiku INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju i INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie przygotowały dla spragnionych jesiennego odpoczynku specjalne oferty łączące aktywny relaks z masażami i zabiegami odnowy biologicznej.
wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty