YouTube
GooglePlus

Biegowe weekendy z INTERFERIE w górach i nad morzem

 

V edycja Nadmorskiego Biegu Uzdrowiskowego w Dąbkach zgromadziła w tym roku 533 zawodników, a Półmaraton Wielka Pętla Izerska w Szklarskiej Porębie prawie 1000 biegaczy. Obu wydarzeniom sportowym po raz kolejny partnerowały INTERFERIE.

 

Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy organizowany jest w Dąbkach już od 5 lat. Uczestnicy biegu dwa razy pokonują 5-kilometrową pętlę, która biegnie m.in. przez malownicze ścieżki leśne w nadbałtyckiej strefie drzew iglastych. Wielka Pętla Izerska to z kolei niezwykle popularne górskie wydarzenie, odbywające się w ramach Izerskiego Weekendu Biegowego. W obie lipcowe imprezy prężnie zaangażowały się górskie i nadmorskie obiekty INTERFERIE.

 

- Profesjonalnie przygotowane imprezy biegowe, organizowane w malowniczych górskich i nadmorskich miejscowościach, tj. Dąbki czy Szklarska Poręba, przemawiają za ich coraz większą popularnością. Jako partner takich wydarzeń, kładziemy szczególny nacisk zachęcanie gości INTERFERIE do udziału w tego typu rywalizacjach. Wsparcie imprez sportowych idealnie wpisuje się w strategię naszej marki „Sport i zdrowie cały rok”, która zachęca do aktywności fizycznej niezależnie od pory roku – mówi Piotr Sosiński, Prezes Zarządu INTERFERIE S.A.

 

Wsparcie biegów ze strony INTERFERIE wiąże się z wyjątkowymi profitami dla ich uczestników. Najlepsi zawodnicy z grona mężczyzn, kobiet oraz małżeństw lub par otrzymują od INTERFERIE specjalne, 7-dniowe vouchery do wykorzystania w nadmorskich lub górskich obiektach, należących do INTERFERIE S.A. Każde wydarzenie o sportowym charakterze jest również idealną okazją do zapoznania się z pełną ofertą turystyczną spółki, w tym propozycjami uzdrowiskowymi oraz Beauty & SPA.

 

Szczegółowe fotorelacje z obu biegów można obejrzeć na facebook’owych profilach: Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki, Gmina Darłowo oraz Wielka Pętla Izerska - Izerski Weekend Biegowy

 

wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty