YouTube

Aktywnie z INTERFERIE w Sobótce i Lubinie

W Sobótce zakończył się tegoroczny cykl największych imprez rowerowych w Polsce – Bike Maraton. W Lubinie w Barbórkowym Biegu o Lampkę Górniczą pobiegło 1500 zawodników. Obu wydarzeniom, organizowanym w weekend 13-14 października, partnerowały INTERFERIE.

 

Bike Maraton to cykl kilkunastu imprez rowerowych, które odbywają się m.in. w Sudetach, na Przedgórzu Sudeckim, Wzgórzach Dalkowskich czy w Beskidzie Śląskim. W tym roku finał edycji 2018 (13.10) został zorganizowany po raz pierwszy w Sobótce, u stóp Góry Ślęży. Od 6 sezonów oficjalnym partnerem wszystkich maratonów rowerowych, które odbywają się pod szyldem Bike Maraton, jest sieć hoteli i obiektów INTERFERIE.

 

- Nasze hasło to „Sport i zdrowie cały rok”, dlatego w INTERFERIE jesteśmy aktywni niezależnie od pory roku. Polacy coraz częściej stawiają na aktywny wypoczynek, startując w najróżniejszych dyscyplinach sportowych. W tym roku, w październiku, słoneczna aura szczególnie sprzyja imprezom na świeżym powietrzu. Chcemy być blisko tych osób, które dbają o swoją kondycję i promować zdrowy tryb życia, właśnie m.in. poprzez imprezy, tj. Bike Maraton – mówi Piotr Sosiński, prezes zarządu INTERFERIE SA.

 

14 października INTERFERIE partnerowały również Biegowi Barbórkowemu o Lampę Górniczą, który w Lubinie zgromadził 1500 zawodników. Na dystansie 10 kilometrów biegacze wystartowali już po raz 33.

 

- Barbórkowy Bieg o Lampkę Górniczą jest imprezą sportową z tradycjami. Początkowo organizowano ją jedynie z myślą o biegających górnikach, lecz z czasem dołączyli do niej zawodnicy z całego kraju oraz zza granicy. Spółka INTERFERIE wywodzi się z Zagłębia Miedziowego, dlatego z chęcią uczestniczymy w tego typu sportowych inicjatywach, które jednocześnie wpisują się w naszą strategię promującą aktywność fizyczną – dodaje Piotr Sosiński.

 

Szczegółowa fotorelacja z imprezy rowerowej BM w Sobótce dostępna jest na facebook’owym profilu Bike Maraton (https://web.facebook.com/BikeMaraton/), a relacja z lubińskiego biegu na stronie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie (http://rcslubin.pl/aktualnosc/znamy-wyniki-33-biegu-barborkowego).

 

Już 10 listopada INTERFERIE wesprą kolejne sportowe przedsięwzięcie, jakim będzie uliczny Bieg Niepodległościowy w Jeleniej Górze. 

wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty