YouTube
GooglePlus
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe

INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu dysponuje nowoczesnym, profesjonalnie przygotowanym centrum konferencyjnym.


W obiekcie przygotowaliśmy komfortową i wydzieloną przestrzeń do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów, ale także uroczystych bali, wesel i spotkań rodzinnych. W 7 wielofunkcyjnych salach o łącznej powierzchni 740 m2 można planować wydarzenia, w których uczestniczyć będzie nawet 600 osób.

Sale zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, umożliwiający sprawne i wygodne prowadzenie spotkań – monitory, rzutniki multimedialne czy system nagłaśniający. Ponadto w jednej z sal za sprawą kodowanych łącz, zapewniających wysoką jakość transmisji przekazu w warunkach zachowania pełnej poufności, mogą Państwo prowadzić wideokonferencje. Zgodnie z Państwa życzeniem i potrzebami przygotujemy różnorodne propozycje przerw kawowych, wykwintnych obiadów czy biznesowych kolacji.

Jesteś zainteresowany organizacją szkolenia, konferencji lub innego wydarzenia w naszym hotelu? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24h. Napisz do nas!

KONTAKT: recepcja@inmedicalspa.pl

Nasze atuty
7 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Hotel Medical SPA Świnoujście recepcja@inmedicalspa.pl
Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
91 381 25 00