|
Już po raz drugi jurorzy oraz internauci i goście hotelowi wybierać będą miejsca przyjazne dla rodzin z dziećmi oraz kobiet w ciąży. Celem akcji „Hotel Przyjazny Rodzinie” jest z jednej strony zapewnienie komfortowych warunków do wypoczynku dla małych i dużych gości, a z drugiej zachęcenie hoteli, pensjonatów i ośrodków letniskowych do wprowadzania wyposażenia i standardów sprzyjających bezpiecznemu pobytowi rodzin.
Wśród ośrodków, które w tej edycji zgodziły się poddać ocenie kapituły programu, jest także znajdujący się w Szklarskiej Porębie czterogwiazdkowy hotel Bornit. Zgodnie z zasadą akcji każdy obiekt zostaje zweryfikowany przez kapitułę programu i walczy o tytuł oraz certyfikat „Hotelu Przyjaznego Rodzinie”. Relacje z wizyt członka kapituły są publikowane na bieżąco na stronie www.dzieckowhotelu.pl. Przedstawiciel organizatora, weryfikując hotel, przyznaje punkty zgodnie z kwestionariuszem, sprawdzając, czy dany obiekt spełnia kryteria danej edycji. Pod koniec edycji kapituła wybiera zwycięski obiekt w jednej z pięciu kategorii. Bornit zgłoszony został w kategorii "Najlepszy hotel na wypoczynek i wakacje dla rodziny".
Wizyta jurora spodziewana jest w połowie lutego br.
Kapitułę programu "Hotel Przyjazny Rodzinie" tworzą znani i szanowani ludzie różnych zawodów, zarówno popularni aktorzy i dziennikarze, jak i eksperci doskonale orientujący się, jak stworzyć świat przyjazny dzieciom i rodzicom. Są wśród nich takie osobowości jak m.in. psycholog i superniania Dorota Zawadzka, pediatra dr Wojciech Ozimek, związane ze stacją TVN dziennikarki Beata Tadla i Joanna Racewicz, piosenkarka Justyna Steczkowska czy aktorzy filmowi i teatralni: Magdalena Stużyńska, Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk.
Więcej informacji i danych znaleźć można w zakładce "Relacje inwestorskie - Komunikaty prasowe".
|