gift
YouTube
GooglePlus Google Street View
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba

Konferencje, szkolenia, integracja

INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i integracyjnych. Dysponujemy sześcioma autonomicznymi salami z nowoczesnym sprzętem konferencyjnym, w których możemy przygotować spotkania dla grup obejmujących od 20 do 150 uczestników.

W trakcie szkoleń oferujemy pełną obsługę cateringową, a po spotkaniach oragnizujemy program atrakcji, uprzyjemniający czas wolny. Dla Gości biznesowych przewidzieliśmy również możliwość korzystania z hotelowej bazy rekreacyjnej, strefy odnowy biologicznej i zaplecza restauracyjno-kawiarnianego.

Jesteś zainteresowany organizacją szkolenia w INTERFERIE Sport Hotel Bornit? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24h! Skontaktuj się telefonicznie lub napisz do naszego koordynatora ds. grup biznesowych.

Katarzyna Harbul-Bała - koordynatora ds. grup biznesowych | katarzyna.harbul@interferie.pl | tel. +48 783 934 591

Nasze atuty
7 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty
Interferie Sport Hotel Bornit Szklarska Poręba bornit@interferie.pl
Mickiewicza 21, 58-580 Szklarska Poręba
75 647 25 03-04