YouTube
GooglePlus

II edycja INTERFERIE RUN

 

 

 

INTERFERIE zapraszają na II edycję INTERFERIE RUN Szklarska Poręba - Świeradów-Zdrój,na dystansach 21 km i 10 km

 


 

Bieganie stało się tak modne, że biegają wszyscy, bez względu na wiek i zawód. Regularne bieganie dodaje energii, wpływa na poprawę wyglądu sylwetki i jest doskonałą receptą na stres. Ruch na świeżym powietrzu to najlepsza forma spędzania wolnego czasu nic więc dziwnego, że górskie hotele nie tylko przygotowują bazę do aktywnego spędzania czasu, ale także włączają się w organizację sportowych imprez.

 

Już po raz drugi 10 czerwca miłośnicy biegania wezmą udział w górskim półmaratonie INTERFERIE Run. Atrakcją dla uczestników jest to, że organizacja biegu jest inna od typowych zawodów biegowych, do jakich przyzwyczajeni. Biegacze mają do wyboru dystans 21 km, którego trasa łączy dwa pasma górskie, dwie miejscowości i dwa hotele w Szklarskiej Porębie i Świeradowie Zdrój. Drugi bieg na dystansie 10 km swój start ma na „Rozdrożu Izerskim”, a trasa prowadzona w dół pozwala na osiągnięcie dobrego czasu może być  magnesem dla amatorów naprawdę szybkiego biegania.

 

 

Udział w półmaratonie to nie tylko możliwość sprawdzenia swoich możliwości na górskich trasach, ale także szansa na bieg wśród malowniczych górskich krajobrazów. Bieg na dystansie 10 km zaczynie się na Rozdrożu Izerskim, i skończy również w Świeradowie Zdroju, gdzie będzie działało miasteczko i biuro zawodów. Na mecie zaplanowaliśmy wiele atrakcji takich jak dmuchańce, plac zabaw dla dzieci, rodzinny piknik z wyżywieniem i bilety wstępu do INTERFERIE Aquapark Sport Hotel do Świeradowa Zdroju przyjeżdżają całe rodzinyzachęca Łukasz Kubacki Dyrektor Marketingu.

 

 Górskie hotele INTERFERIE w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju już po razu drugi przyłączają się do organizacji imprez biegowych w ramach tegorocznej edycji cyklu wydarzeń Runners Super Bieg. W ubiegłym roku impreza zgromadziła na starcie ponad 200 biegaczy.

 

- To niezły wynik biorąc pod uwagę, że do organizacji biegów włączyliśmy się po raz pierwszy. W tym roku, podobnie jak w I edycji INTERFERIE Run weźmie udział także nasz firmowy team na czele z pracownikami i dyrekcją hoteli. Właśnie dzięki takim imprezom wyróżniamy się na tle konkurencji i dlatego tak dla nas ważne jest by nie tylko zapraszać sportowców i aktywne osoby do hoteli ale także organizować takie imprezy w których sami bierzemy udział dodaje Wiceprezes Zarządu Łukasz Ciołek, który sam w tym roku wystartuje na 10 km.

 

Patronem INTERFERIE RUN jest świętujący 60 – lecie odkrycia złóż miedzi KGHM SA. Z tej okazji impreza połączona jest Mistrzostwami Polski Górników i Hutników. Pracownicy kombinatu wezmą udział w biegach na obu dystansach a dla najlepszych zostaną wręczone osobne puchary.

 

– Działalność górskich hoteli INTERFERIE opieramy m.in. na angażowaniu naszych gości w lokalne wydarzenie sportowe. Jest to element naszej strategii, co sprawia, że obiekty w Szklarskiej Porębie i Świeradowie-Zdroju kojarzone są, jako idealne bazy wypadowe dla sportowców i osób aktywnych. Od kilku lat partnerujemy wydarzeniom biegowym i rowerowym włączając w imprezy aktywność mieszkańców.

W czerwcu będziemy mieć już drugą edycję swojej imprezy pod własnym szyldem, a razem z przedszkolem miejskim w Świeradowie- Zdroju zorganizujemy także biegi dla najmłodszych zlokalizowane na terenie Hotelu Interferie Aquapark Malachit w Świeradowie-Zdroju  – mówi dr Piotr Sosiński Prezes Zarządu.

 

INTERFERIE Sport Hotel Bornit to najwyżej położony hotel w Szklarskiej Porębie, który udostępnia m.in. basen sportowy o długości 25 m z saunami, wypożyczalnie rowerów elektrycznych, salę fitness i siłownię oraz gabinety odnowy biologicznej Chillout SPA.

INTERFERIE Aquapark Sport Hotel Malachit w Świeradowie-Zdroju dysponuje z kolei nowoczesnym Aquaparkiem z saunarium, bazą z zabiegami rehabilitacyjnymi i Wellness czy Centrum Sportu i Rekreacji z salą gimnastyczną i siłownią. Na mecie w  Świeradowie Zdroju będzie można przyjrzeć się pełnej ofercie letniego wypoczynku przygotowanej przez hotele INTERFERIE.

 

Mimo tego, że w naszych górskich hotelach wypoczywa i trenuje wielu sportowców i drużyn, posiadamy również mnóstwo udogodnień dla rodzin z dziećmi. W obu obiektach przygotowaliśmy m.in. place zabaw, strefy basenowych atrakcji, miejsca do gier z konsolą Xbox czy strefy rozrywkowe i sale zabaw. Dlatego osoby, które zdecydują się uczestniczyć w INTERFERIE Run, mogą zabrać ze sobą całą rodzinę dodają Marek Kochanowski i Dariusz Lubos – Dyrektorzy górskich hoteli, który już od wielu lat również aktywnie promują firmę na różnego rodzaju imprezach sportowych.

 

 

Więcej o biegu: http://superbieg.pl/super-bieg-interferie-run-polmaraton-gorski/

wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty