YouTube
GooglePlus

11 listopada: INTERFERIE pobiegły w Jeleniej Górze

11 listopada: INTERFERIE pobiegły w Jeleniej Górze

W Święto Niepodległości Jelenia Góra oraz inne miasta po raz kolejny stała się dolnośląską stolicą biegaczy. W minioną sobotę ulice miasta zgromadziły uczestników IV Biegu Niepodległości, którzy wspólnie celebrowali 99. rocznicę odzyskania przez Polskę autonomii. Wydarzeniu partnerowały INTERFERIE.

W biegu udział wzięło ponad 650 zawodników. 10-kilometrowa trasa zawodów poprowadziła od Placu Ratuszowego w centrum miasta, przez Aleję Wojska Polskiego i ulicę Wolności, aż do Parku Zdrojowego w Cieplicach. Bieg na 5 km to jednocześnie III Memoriał Piotra Schmidla - pracownika cieplickiego uzdrowiska, które, pamiętając o zmarłym koledze - pasjonacie sportu, ponownie wystawiło silną biegową reprezentacją, zostając najliczniejszym biegowym teamem IV Biegu Niepodległości.

- Zespół INTERFERIE, który 11 listopada pobiegł w Jeleniej Górze, grupa pracowników naszych górskich hoteli i centrali spółki trenujących bieganie na co dzieńmówi Łukasz Kubacki, Dyrektor Marketingu obiektów z grupy INTERFERIE i uczestnik IV Biegu Niepodległości. - Dolnośląskie zawody biegowe i rowerowe wpisały się już na stałe w nasze kalendarze. Także w naszej działalności, każdego dnia zachęcamy naszych klientów do aktywności fizycznej. W końcu kto ma dać przykład gościom hotelowym jak nie my.

Na mecie biegu na wszystkich uczestników imprezy czekały pamiątkowe medale z wizerunkiem orła, bufet regeneracyjny i zabiegi lecznicze Uzdrowiska Cieplice-Zdrój. W pakietach startowych dokładaliśmy katalog by  można było również zapoznać się z ofertą sieci hoteli i obiektów oraz dopasować odpowiedni pakiet pobytowy do własnych preferencji wypoczynkowych a także kilka gadżetów reklamowych od Interferie, które przydadzą się aktywnym uczestnikom.

To nie pierwszy występ zespołu INTERFERIE w jeleniogórskim biegu, organizowanym z okazji Święta Niepodległości. Cały team, w stosunku do biegu z zeszłego roku, poprawił swoje wyniki zarówno w kategorii indywidualnej jak i drużynowej. W okresie od wiosny do jesieni pracownicy górskich hoteli i centrali INTERFERIE postawili również na intensywny udział w wyścigach rowerowych Bike Maraton i szeregu innych imprez biegowych, m.in.  w imprezach Wielka Pętla Izerska, Jakuszycka Dziesiątka czy organizacji własnej imprezy Interferie RUN  gdzie niejednokrotnie stawaliśmy na podium i wygrywaliśmy całe zawody– opowiada Łukasz Kubacki

wszystkie
Nasze atuty
8 milionów obsłużonych gości Jedna z największych sieci w Polsce Szeroka oferta Pakietów Atrakcyjne ceny, promocje, rabaty Miła obsługa Sprawdź nas na Facebooku Najpiękniejsze regiony Polski
Nasze obiekty